Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2018, 14:17

autor: AlexB

Shadow of the Tomb Raider oficjalnie zapowiedziane

Firma Square Enix oficjalnie zapowiedziała grę Shadow of the Tomb Raider. Zgodnie z wczorajszym przeciekiem, kolejna odsłona przygód Lary Croft zadebiutuje 14 września na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Zgodnie z wczorajszą informacją, dziś, równo o godzinie 14:00 czasu polskiego, oficjalnie zapowiedziano Shadow of the Tomb Raider, czyli kolejną odsłonę kultowego cyklu trzecioosobowych gier akcji. Obyło się bez większych niespodzianek – tak jak mówiły przecieki, nowe dzieło Crystal Dynamics i Eidos Montreal zadebiutuje równocześnie na PC (Steam), PlayStation 4 oraz Xboksie One 14 września bieżącego roku. Z okazji tego ogłoszenia zaprezentowano również pierwszy teaser tytułu, który możecie obejrzeć poniżej.

Shadow of the Tomb Raider ma być „klimatycznym zwieńczeniem trylogii o początkach Lary Croft”, która rozpoczęła się wraz z rebootem serii w 2013 roku. Tym razem, zgodnie z przewidywaniami, wraz z piękną panią archeolog odwiedzimy Amerykę Łacińską, gdzie będziemy eksplorowali dawno zapomniane ruiny indiańskiej cywilizacji. Nie będzie to rzecz jasna proste zadanie – na drodze bohaterce staną bowiem zarówno liczne pułapki i przeszkody naturalne, jak i uzbrojeni po zęby przeciwnicy.

Wkrótce przyjdzie czas na odkrycie tajemnic indiańskich cywilizacji. - Shadow of the Tomb Raider oficjalnie zapowiedziane - wiadomość - 2018-03-15
Wkrótce przyjdzie czas na odkrycie tajemnic indiańskich cywilizacji.

Niestety, nie znamy na razie większej ilości szczegółów na temat Shadow of the Tomb Raider. Na te musimy poczekać do dłuższej zapowiedzi, która według teasera i oficjalnej strony ma nastąpić 27 kwietnia. To jeszcze jednak nie wszystko. W poniedziałek ma rozpocząć się tajemnicza zabawa w puzzle. Nie wiadomo jednak, czy będzie to element zapowiedzi, czy też zwykłe urozmaicenie oczekiwania. Tak czy inaczej, trzeba uzbroić się w cierpliwość.