Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2016, 14:02

autor: Góral

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy z polskim dubbingiem

Firma Cenega poinformowała, że gra LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (będzie można przełączyć się na angielski, jeśli zechcecie). W nagraniach wzięli udział aktorzy znani z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, w tym: Marcin Dorociński, Weronika Humaj, Marcin Bosak, Franciszek Pieczka, Marek Lewandowski, Kacper Kuszewski, Mirosław Zbrojewicz i Andrzej Blumenfeld.

Firma Cenega, rodzimy dystrybutor gier z serii LEGO, poinformowała w przesłanej wiadomości prasowej, że LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (LEGO Star Wars: The Force Awakens) będzie pierwszą grą w historii cyklu, która ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Co więcej, podczas zabawy usłyszymy aktorów podkładających głosy w filmowym Przebudzeniu Mocy. Oznacza to, że w poszczególne postacie wcielą się m.in.: Marcin Dorociński, Weronika Humaj, Marcin Bosak, Franciszek Pieczka, Marek Lewandowski, Kacper Kuszewski, Mirosław Zbrojewicz i Andrzej Blumenfeld. Co ważne, jeżeli wolicie grać w oryginalnej wersji językowej, to będziecie mogli przełączyć się na angielski. Jak w praktyce wypada rodzimy dubbing, usłyszycie na powyższym zwiastunie. Warto jeszcze wspomnieć, że posłuchamy go w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i PC-ty. PlayStation Vita doczeka się tylko polskich napisów, a wydanie na Wii U i 3DS-a nie będzie w ogóle dystrybuowane.

Aktorzy z filmowego Przebudzenia Mocy wystąpią w grze LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy z polskim dubbingiem - wiadomość - 2016-05-10
Aktorzy z filmowego Przebudzenia Mocy wystąpią w grze LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.
Polska wersja LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy:
  • Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (na PC, XOne, PS4, X360, PS3, a na PSV tylko z napisami)
  • Głosu postaciom użyczą aktorzy znani z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, w tym: Marcin Dorociński, Weronika Humaj, Marcin Bosak, Franciszek Pieczka, Marek Lewandowski, Kacper Kuszewski, Mirosław Zbrojewicz i Andrzej Blumenfeld

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy oparte będzie oczywiście na zeszłorocznym filmie o tym samym tytule, w związku z czym podczas zabawy na ekranie pojawią się takie postacie jak: Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO i BB-8, Kylo Ren itd. Ponadto fabuła gry zostanie uzupełniona sześcioma misjami, poszerzającymi historię. Dzięki nim dowiemy się m.in. skąd C3PO ma czerwone ramię, jak Najwyższy Porządek oraz Rebelianci znaleźli Lor San Tekkę, jako Poe Dameron uratujemy admirała Ackbara i nie tylko.

Tytuł, choć oparty na podobnych zasadach, co inne gry z serii LEGO, wprowadzi kilka nowinek, w tym system multibudowy oraz bitwy blasterowe. Wszystko to uzupełnione zostanie przez walki w przestrzeni kosmicznej oraz możliwość polatania Sokołem Millennium.

Premiera gry LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy odbędzie się w Polsce 28 czerwca bieżącego roku. Gra ukaże się na wszystkich wiodących platformach sprzętowych, a więc na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita oraz komputerach osobistych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy