Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2017, 09:52

autor: Aquma

NfS: Payback na PC bez możliwości zmiany języka na angielski; znamy polską obsadę

Polski oddział Electronic Arts zadbał o to, by gra Need for Speed: Payback – po raz pierwszy w historii tej wyścigowej serii – została u nas wydana z pełną polską lokalizacją. W przygotowaniu dubbingu udział wzięły takie osobistości jak Piotr Stramowski, Adam „O.S.T.R.” Ostrowski czy… Joanna Jędrzejczyk. Gorzej, że dla pecetowców nie ma od tej decyzji odwrotu.

Aktualizacja: Potwierdziliśmy w polskim oddziale firmy Electronic Arts, że pecetowa wersja gry nie będzie zawierała opcji włączenia języka angielskiego – do wyboru będą tylko polski i rosyjski. Jeżeli chodzi o edycje konsolowe, to w tym przypadku język angielski będzie dostępny. Reasumując, mamy do czynienia z tą samą sytuacją, co w przypadku Star Wars: Battlefront II.

Bohaterowie Need for Speed: Payback przemówią po polsku - NfS: Payback na PC bez możliwości zmiany języka na angielski; znamy polską obsadę   - wiadomość - 2017-11-07
Bohaterowie Need for Speed: Payback przemówią po polsku

Need for Speed: Payback – przygotowana przez studio Ghost Games, najnowsza część jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii wyścigowych na świecie – zostanie w naszym kraju w pełni zlokalizowana. Prace nad polską wersją językową obejmowały nie tylko stworzenie napisów, ale też – po raz pierwszy w historii tej marki – pełnego, polskiego dubbingu. W jego przygotowaniu brały udział prawdziwe gwiazdy rodzimej popkultury, takie jak raper O.S.T.R. (Andrzej Ostrowski), znany z „Pitbulla” aktor Piotr Stramowski czy (była już niestety) mistrzyni świata w MMA Joanna Jędrzejczyk.

Obsada jest o tyle ważna, że twórcy NFS: Payback zadbali o to, by przedstawiona w ich produkcji historia miała wyjątkowo filmowy charakter, przywodząc na myśl np. znanych z wielkiego ekranu Szybkich i wściekłych. W kogo wcielą się polskie gwiazdy? Jakie są ich wrażenia z pracy nad lokalizacją? Co sądzą o najnowszej odsłonie Need for Speed? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie oglądając zamieszczony poniżej, krótki film wideo.

Przypominamy, że Need for Speed: Payback trafi do sklepów już 10 listopada. Subskrybenci Origin Access lub EA Access mogą sprawdzić ten tytuł przed zakupem. Więcej o grze dowiecie się też bez wydawania ani złotówki – dzięki przygotowanemu przez naszą redakcję materiałowi z rozgrywki.

  1. Need for Speed: Payback – kompendium wiedzy
  2. Poznaj głównych bohaterów Need for Speed: Payback