Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2017, 20:13

autor: Vergil

Sprawdź Need for Speed: Payback przed zakupem

Od premiery gry Need for Speed: Payback dzieli nas zaledwie osiem dni. Pielęgnując swój zwyczaj, firma Electronic Arts pozwoliła przetestować ten tytuł przed zakupem subskrybentom usług Origin Access i EA Access.

10 listopada na sklepowe półki wjedzie najnowsza odsłona cyklu Need for Speed, o podtytule Payback. Z tego też względu firma Electronic Arts postanowiła udostępnić graczom dziesięciogodzinną wersję trial, która pozwoli im przetestować ów tytuł, nim zdecydują się na zakup. Pozycja została oddana w ręce subskrybentów EA Access (usługi dostępnej na Xboksie One) i Origin Access (którą można znaleźć na pecetach).

Wszyscy zainteresowani mogą organoleptycznie sprawdzić dwa pierwsze rozdziały opowieści, wziąć udział w misji Highway Heist prezentowanej jeszcze podczas tegorocznych targów E3, a także spróbować swoich sił w multiplayerowych starciach z innymi kierowcami. Standardowo, jest jeden kruczek – po dziesięciu godzinach rozgrywki, chętni do kontynuacji zmagań zostaną zaproszeni na zakupy. Warto jednak odnotować, że biorąc udział w testach, gwarantujemy sobie dziesięcioprocentową zniżkę na pełną wersję gry, a także możliwość przeniesienia do niej postępów poczynionych w trialu.

Wysokiej jakości grafika to jedna z mocnych stron Need for Speed: Payback. Inną zaletą gry z pewnością będą rozbudowane opcje tuningu. - Sprawdź Need for Speed: Payback przed zakupem - wiadomość - 2017-11-02
Wysokiej jakości grafika to jedna z mocnych stron Need for Speed: Payback. Inną zaletą gry z pewnością będą rozbudowane opcje tuningu.
Need for Speed: Payback

Producent: Ghost Games

Wydawca: Electronic Arts

Data premiery: 10.11.2017

Platformy: PC, PS4, XONE

Need for Speed: Payback stoi przed niełatwym zadaniem pogodzenia filozofii gry wyścigowej z otwartym światem ze scenami wyjętymi żywcem z filmów pokroju „Szybkich i wściekłych”. Na ten moment wiele wskazuje na to, że deweloperzy ze studia Ghost Games całkiem nieźle wywiążą się z powierzonej im misji. Opowiedziana przez nich historia oparta na klasycznym motywie zemsty może nie porwie tłumów, jednak na korzyść omawianego tytułu powinny działać bogate możliwości tuningu samochodów, szeroka gama wyścigów, w jakich będzie można wziąć udział, widowiskowe misje fabularne, multiplayerowe zmagania z graczami z całego świata czy wreszcie przyciągająca uwagę grafika. O tym, czy Payback spłaci dług po „takim sobie” Need for Speedzie z 2015 roku, przekonamy się jednak dopiero za osiem dni, kiedy gra trafi do sprzedaży.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Need for Speed: Payback

Need for Speed: Payback