Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2017, 20:13

autor: Vergil

Sprawdź Need for Speed: Payback przed zakupem

Od premiery gry Need for Speed: Payback dzieli nas zaledwie osiem dni. Pielęgnując swój zwyczaj, firma Electronic Arts pozwoliła przetestować ten tytuł przed zakupem subskrybentom usług Origin Access i EA Access.

10 listopada na sklepowe półki wjedzie najnowsza odsłona cyklu Need for Speed, o podtytule Payback. Z tego też względu firma Electronic Arts postanowiła udostępnić graczom dziesięciogodzinną wersję trial, która pozwoli im przetestować ów tytuł, nim zdecydują się na zakup. Pozycja została oddana w ręce subskrybentów EA Access (usługi dostępnej na Xboksie One) i Origin Access (którą można znaleźć na pecetach).

Wszyscy zainteresowani mogą organoleptycznie sprawdzić dwa pierwsze rozdziały opowieści, wziąć udział w misji Highway Heist prezentowanej jeszcze podczas tegorocznych targów E3, a także spróbować swoich sił w multiplayerowych starciach z innymi kierowcami. Standardowo, jest jeden kruczek – po dziesięciu godzinach rozgrywki, chętni do kontynuacji zmagań zostaną zaproszeni na zakupy. Warto jednak odnotować, że biorąc udział w testach, gwarantujemy sobie dziesięcioprocentową zniżkę na pełną wersję gry, a także możliwość przeniesienia do niej postępów poczynionych w trialu.

Wysokiej jakości grafika to jedna z mocnych stron Need for Speed: Payback. Inną zaletą gry z pewnością będą rozbudowane opcje tuningu. - Sprawdź Need for Speed: Payback przed zakupem - wiadomość - 2017-11-02
Wysokiej jakości grafika to jedna z mocnych stron Need for Speed: Payback. Inną zaletą gry z pewnością będą rozbudowane opcje tuningu.
Need for Speed: Payback

Producent: Ghost Games

Wydawca: Electronic Arts

Data premiery: 10.11.2017

Platformy: PC, PS4, XONE

Need for Speed: Payback stoi przed niełatwym zadaniem pogodzenia filozofii gry wyścigowej z otwartym światem ze scenami wyjętymi żywcem z filmów pokroju „Szybkich i wściekłych”. Na ten moment wiele wskazuje na to, że deweloperzy ze studia Ghost Games całkiem nieźle wywiążą się z powierzonej im misji. Opowiedziana przez nich historia oparta na klasycznym motywie zemsty może nie porwie tłumów, jednak na korzyść omawianego tytułu powinny działać bogate możliwości tuningu samochodów, szeroka gama wyścigów, w jakich będzie można wziąć udział, widowiskowe misje fabularne, multiplayerowe zmagania z graczami z całego świata czy wreszcie przyciągająca uwagę grafika. O tym, czy Payback spłaci dług po „takim sobie” Need for Speedzie z 2015 roku, przekonamy się jednak dopiero za osiem dni, kiedy gra trafi do sprzedaży.