Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2017, 21:36

autor: Adrian Werner

Need for Speed: Payback - świeży zwiastun z rozgrywką z konferencji EA Play

Firma Electronic Arts pokazała nowy zwiastun z gry wyścigowej Need for Speed: Payback. Większą część filmiku stanowił krótki zapis rozgrywki, pozwalający zobaczyć, jak produkcja prezentuje się w akcji.

Firma Electronic Arts wykorzystała swoją konferencję na E3 do zaprezentowania Need for Speed: Payback, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu gier wyścigowych. Pokazano zwiastun z krótkim fragmentem rozgrywki. Ukazywał on misję, w której Ekipa (Tyler, Jess i Mac) próbuje przejąć transport Familii zawierający samochód wyposażony w zdobycz techniki mogącą okazać kluczem się do obalenia kartelu.

Całość była efektowna i bardzo filmowa, pełnymi garściami czerpiąc z filmowej serii Szybcy i wściekli. Filmik był krótki, ale bez wątpienia podczas targów dostaniemy jeszcze wiele nowych materiałów z tej gry.

Przypomnijmy, że Need for Speed: Payback zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić 10 listopada tego roku. Warto wspomnieć, że gra będzie dostępna w EA Access Play First w wersji trial od 2 listopada.

  1. Oficjalna strona cyklu