Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2017, 21:35

autor: Góral

FIFA 18 - dwa zwiastuny z konferencji EA Play

Firma Electronic Arts opublikowała dwa zwiastuny gry FIFA 18. Na jednym skupiono się na kampanii fabularnej, a drugi to zmieniona wersja znanego już materiału wideo.

Podczas konferencji EA Play firma Electronic Arts zaprezentowała dwa nowe materiały wideo z gry FIFA 18. Pierwszym jest nieco zmieniona wersja znanego już zwiastuna. Natomiast na drugim potwierdzono kontynuację przygody Aleksa Huntera z poprzedniej odsłony serii, który będzie m.in. wypoczywał w Brazylii, pozna Cristiano Ronaldo oraz weźmie udział w przedsezonowej trasie w Los Angeles. Ponadto chyba szykuje się jakiś głośny transfer do innego klubu, ale szczegóły na temat Drogi do sławy: Powrotu Huntera poznamy podczas samodzielnej zabawy. Gra ukaże się 29 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3 oraz Xbox 360 i na PC-tach.

Zdradzono też nieco szczegółów związanych z rozgrywką. Deweloperzy zatroszczą się m.in. o nowe animacje poruszania się zawodników oraz wykańczania akcji. Wszystko dzięki technologii Real Player Motion, która ma sprawić, że Cristiano Ronaldo i inni topowi gracze będą poruszać się, jak w rzeczywistości. Obiecano również więcej możliwości wykonywania podań, lepsze ustawianie się zawodników oraz różne style gry poszczególnych drużyn (tiki-taka, wysoki pressing itd.)

Dodatkowo deweloperzy przywiązali sporo uwagi, by odwzorować klimat panujący podczas meczu – mowa o rozmaitych szczegółach pokroju banerów klubów na stadionach, na których gramy, czy lepszym wykonaniu kibiców.

FIFA 18 - dwa zwiastuny z konferencji EA Play - ilustracja #1