Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2017, 17:27

autor: Vergil

Poznaj głównych bohaterów Need for Speed: Payback

Najnowszy zwiastun od Electronic Arts koncentruje się na przedstawieniu głównych bohaterów Need for Speed: Payback. Materiał robi to w stylu, którego nie powstydziliby się filmowi „Szybcy i wściekli”.

Firma Electronic Arts, uzbrojona w najnowsze projekty swoich największych studiów deweloperskich, przygotowuje się na jesienny wysyp hitów. Wśród tytułów, które jej nakładem trafią na sklepowe półki, pojawi się kolejna odsłona cyklu Need for Speed, o podtytule Payback. Wydawca nie zamierza pozwolić graczom zapomnieć o najnowszym dziele zespołu Ghost Games i opublikował nowy zwiastun owej produkcji – materiał koncentruje się na zaprezentowaniu głównych bohaterów, których losy prześledzimy w trakcie zabawy.

Tyler, Mac i Jess to śmiałkowie, jacy staną do walki z kartelem zwanym Familią. Protagoniści nie będą mieli zbyt wiele do stracenia, bowiem „Rodzina”, której wpływy sięgają nawet policji, pozbawiła ich całego dotychczasowego dorobku. Kłopoty, jakie napotkają na drodze do celu, znajdą odzwierciedlenie w misjach fabularnych – jak można się przekonać, choćby pobieżnie rzucając okiem na powyższy trailer, nie zabraknie w nich widowiskowych kraks, dynamicznych wyścigów i efektownych pościgów ze stróżami prawa.

Warto zauważyć, że to pierwszy tego typu materiał po dłuższej przerwie – ostatnimi czasy wydawca koncentrował się na ukazywaniu pozostałych aspektów gry, na czele z otwartym światem, możliwościami czekającymi na miłośników tuningu w wirtualnym warsztacie, czy wreszcie zróżnicowanymi wyścigami, w jakich weźmiemy udział. Bez wątpienia wpływ na taki stan rzeczy miało „takie sobie” przyjęcie wcześniejszych zwiastunów rozgrywki, które zdawały się jednoznacznie udowadniać, że Need for Speed: Payback będzie bardziej przypominać interaktywny film akcji aniżeli rasową grę wyścigową.

W świecie nielegalnych wyścigów ulicznych niewiele się zmienia – wciąż dominują tu szybkie samochody i piękne dziewczyny. - Poznaj głównych bohaterów Need for Speed: Payback - wiadomość - 2017-10-12
W świecie nielegalnych wyścigów ulicznych niewiele się zmienia – wciąż dominują tu szybkie samochody i piękne dziewczyny.

O tym, czy studio Ghost Games dostarczyło nam swego rodzaju odpowiedź na filmowych Szybkich i wściekłych, czy też zdecydowało się na walkę z tytułami pokroju Forzy Horizon 3, przekonamy się stosunkowo niedługo, bo 10 listopada, kiedy to Need for Speed: Payback trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One.