Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2017, 15:21

Jutro rozpoczną się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017

W dniach 13-15 października w Warszawie odbędzie się trzecia edycja targów T-Mobile Warsaw Games Week. Prezentujemy zestaw najważniejszych atrakcji oraz zapraszamy do stoiska GRYOnline.pl i TVGry.pl!

Już jutro rozpocznie się trzecia edycja największych targów gier w Polsce – T-Mobile Warsaw Games Week. W przeddzień rodzimego święta graczy przypominamy największe atrakcje imprezy, która potrwa do niedzieli 15 października. Wszystkich uczestników zapraszamy także do naszego stanowiska, gdzie będą mogli wziąć udział w konkursach, wygrać pamiątki, zobaczyć pokazy gier oraz porozmawiać z redakcją GRY-Online.pl i tvgry.pl.

Nadchodzący weekend w Warszawie upłynie pod znakiem gier wideo. / źródło: profil Warsaw Games Week na Facebooku. - Już jutro rozpoczną się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017 - wiadomość - 2017-10-12
Nadchodzący weekend w Warszawie upłynie pod znakiem gier wideo. / źródło: profil Warsaw Games Week na Facebooku.

Stołeczne targi będą jednak przede wszystkim jedną z najlepszych okazji, by przetestować najnowsze technologie. Uczestnicy będą mogli zagrać przed listopadową premierą na Xboksie One X, wypróbować gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR, a także pościgać się na stanowiskach wykorzystujących zaawansowane symulatory rajdowe, używane przez profesjonalnych kierowców. T-Mobile Warsaw Games Week to także świetna okazja, by zagrać w produkcje, które dopiero trafią na sklepowe półki. W strefie Cenegi otrzymacie możliwość przedpremierowego przetestowania m.in. Frostpunk i Monster Hunter: World, Ubisoft udostępni Far Cry 5 oraz Assassin’s Creed Origins, Sony pokaże Detroit: Become Human, Farpoint i Gran Turismo Sport, z kolei u Nintendo zobaczymy zaplanowane na koniec miesiąca Super Mario Odyssey. Poza tym na targach każdy uczestnik będzie mógł pograć w wydane w ostatnich tygodniach hity: Project CARS 2, Śródziemie: Cień Wojny, Forza Motorsport 7 i wiele, wiele innych.

Każdy uczestnik stołecznych targów otrzyma dostęp do najnowszych gier, technologii oraz atrakcyjnych konkursów. / źródło: oficjalna strona internetowa WGW. - Już jutro rozpoczną się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017 - wiadomość - 2017-10-12
Każdy uczestnik stołecznych targów otrzyma dostęp do najnowszych gier, technologii oraz atrakcyjnych konkursów. / źródło: oficjalna strona internetowa WGW.

Na tym atrakcje się nie kończą. W strefie Cenegi po raz kolejny odbędzie się konkurs cosplayu pod patronatem PlayStation Plus oraz marki Good Loot, a także występy zespołu Cheerleaders Gdynia, prezentacja walk rycerskich oraz spotkania z celebrytami. Zadowoleni powinni być także miłośnicy e-sportu: na stanowisku Ubisoftu rozegra się finał Mistrzostw Polski w Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, na stoisku Red Bulla będą rywalizować gracze w Rocket League, zaś w strefie T-Mobile rozegrają się turnieje w League of Legends oraz Project CARS.

  1. Program T-Mobile Warsaw Games Week 2017
  2. Pełny harmonogram wydarzeń na T-Mobile Warsaw Games Week

GRY-Online na targach T-Mobile Warsaw Games Week

Na targach po raz kolejny wystawimy się także my. Ekipa GRY-Online.pl i tvgry.pl pojedzie do Warszawy w kilkuosobowym składzie, będziecie więc mieli okazję porozmawiać z redaktorami, wziąć udział w panelach i konkursach, a także zobaczyć na żywo koncert Percivala – zespołu, który pomagał w tworzeniu ścieżki dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatkowo na naszym stoisku zostaną zaprezentowane cztery polskie nadchodzące produkcje: Frostpunk, SEVEN: The Days Long Gone, My Memory of Us oraz Ancestors Legacy. Rozpoczynająca się jutro impreza to także szansa na wygranie abonamentów VIP, koszulek, przypinek oraz wszelkiego rodzaju pamiątek związanych z naszym serwisem. Jeśli więc wybieracie się na targi, nie zapomnijcie nas odwiedzić!

  1. GRY-Online.pl na targach Warsaw Games Week 2017 – zobacz program

Tegoroczna odsłona targów będzie trzecią edycją Warsaw Games Week. Już poprzednia cieszyła się dużym powodzeniem – hale zwiedzało wówczas ponad 24 tysiące uczestników, a prezentowało się ponad 40 firm. W tym roku organizatorzy zapewnili jeszcze więcej atrakcji – m.in. imprezę LifeTube Video Fest, gdzie będziecie mogli spotkać się z popularnymi YouTuberami – i można się spodziewać, że nadchodząca odsłona pobije wyśrubowany w ubiegłym roku wynik.

  1. Oficjalna strona internetowa targów T-Mobile Warsaw Games Week