Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2017, 18:39

autor: Góral

Tymczasowe demo Gran Turismo Sport okazało się dużym sukcesem

Kazunori Yamauchi, szef studia Polyphony Digital, wyjawił na Twitterze, że popularność tymczasowego dema Gran Turismo Sport przerosła jego oczekiwania. Grę sprawdziło ponad milion osób.

Gracze rzucili się na demo Gran Turismo Sport. - Tymczasowe demo Gran Turismo Sport okazało się dużym sukcesem - wiadomość - 2017-10-12
Gracze rzucili się na demo Gran Turismo Sport.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Gran Turismo Sport otrzyma tymczasowe demo przed premierą. Studio Polyphony Digital dotrzymało słowa i udostępniło w ostatnich dniach fragment produkcji. Jaki był jej odbiór? Okazało się, że spory, co ujawnił sam Kazunori Yamauchi – szef dewelopera – publikując na Twitterze widoczny poniżej post. Wersję demonstracyjną sprawdziło ponad milion osób, co przerosło jego oczekiwania, a przy okazji doprowadziło do problemów z serwerami. Jak widać magia marki Gran Turismo dalej działa.

Tymczasowe demo Gran Turismo Sport okazało się dużym sukcesem - ilustracja #2
Gran Turismo Sport w skrócie:
  • gra wyścigowa na konsolę PlayStation 4;
  • ukaże się w Europie 18 października;
  • tymczasowe demo sprawdziło ponad milion osób.

Przypominamy, że w próbnej wersji Gran Turismo Sport można było bawić się w trybach Sport, Campaign oraz Arcade – w ostatnim przypadku także z innym graczem na podzielonym ekranie. Do tego deweloperzy udostępnili Livery Editor i tryb fotograficzny, a zdobyte podczas zabawy kredyty będziecie mogli przenieść do pełnego wydania.

Produkcja zadebiutuje w Europie 18 października na konsoli PlayStation 4. Tytuł zaoferuje nie tylko to, co mogliśmy sprawdzić w demie, ale także wiele innych opcji oraz ponad 160 pojazdów. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie maszyny znajdziemy w grze, to po ich listę odsyłam do informacji sprzed kilku dni.