Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2017, 16:58

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Gran Turismo Sport z tymczasowym demem przed premierą

17 października na konsoli PlayStation 4 zadebiutuje gra Gran Turismo Sport. Przed jej premierą sprawdzimy tytuł w ramach dostępnej tymczasowo wersji demonstracyjnej.

Gran Turismo Sport z tymczasowym demem przed premierą - ilustracja #1

Studio Polyphony Digital zapowiedziało ograniczone czasowo demo, tudzież otwarte beta-testy gry Gran Turismo Sport. Będzie ono dostępne w dniach 9-12 października, a dwa dni wcześniej rozpocznie się pre-load plików. W próbnej wersji udostępnione zostaną trzy główne tryby rozgrywki – Sport, Campaign oraz Arcade. W pierwszym przypadku jest to jazda na czas. Drugi to kampania, w której będziemy doskonalić swoje umiejętności, wykonując rozmaite zadania, przygotowujące nas pod zmagania w multiplayerze. Dodatkowo będziemy zdobywać punkty doświadczenia, pieniądze i inne elementy. Natomiast Arcade to, można powiedzieć, bezstresowa jazda jedną z wielu dostępnych maszyn. W tym przypadku będzie można również bawić się na podzielonym ekranie dla dwóch osób oraz włączać/wyłączać rozmaite asysty jazdy.

Oprócz tego otrzymamy tryb fotograficzny, a także Livery Editor, w którym przyozdobimy samochód, zmienimy jego kolor, koła czy spoiler. Co ważne, zdobyte w demie kredyty (maksymalnie 1 milion) będzie można przenieść do pełnej wersji, która ukaże się w Europie 18 października.

Przypominamy, że do tej pory w Gran Turismo Sport mogli pojeździć tylko wybrani gracze podczas zamkniętych beta-testów w USA i Europie. Demo, nawet i tymczasowe, jest więc jak najbardziej pożądane.