Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2017, 18:07

autor: Góral

Gran Turismo Sport - europejskie beta-testy rozpoczną się 15 kwietnia

15 kwietnia rozpoczną się zamknięte beta-testy gry Gran Turismo Sport w Europie - poinformowało studio Polyphony Digital. By wziąć w nich udział, musicie zapisać się na oficjalnej stronie i liczyć na szczęście.

Studio Polyphony Digital poinformowało, że 15 kwietnia rozpocznie się zamknięta beta gry Gran Turismo Sport w Europie. Do tej pory cieszyć mogli się nią tylko wybrani gracze ze Stanów Zjednoczonych. Zabawa rozpocznie się o godzinie 15:00 czasu polskiego; jeżeli chcecie wziąć w niej udział, musicie zapisać się na oficjalnej stronie, do której link zamieszczamy poniżej. Pamiętajcie jednak, że nie wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić nową odsłonę słynnej motoryzacyjnej serii, ale warto spróbować.

Gran Turismo Sport w skrócie:
  1. gra wyścigowa na konsolę PlayStation 4;
  2. ukaże się w tym roku (dokładny termin nie jest znany);
  3. 15 kwietnia rozpocznie się zamknięta beta w Europie.

Zamknięta beta Gran Turismo Sport, jak już wspomnieliśmy, rozpocznie się 15 kwietnia o godzinie 15:00 czasu polskiego. Wyścigi odbywać będą się jednak przez weekend w godzinach 17:00-20:00, a w dni powszednie w godzinach 19:00-22:00.

Dodatkowo studio Polyphony Digital wyjawiło, że beta została zaktualizowana do wersji 1.04, w której wprowadzono zmiany na podstawie otrzymanych od graczy informacji oraz dodano nowe trasy, ale niestety nie ujawniono jakie.

Na koniec przypominamy, że testy pozwolą nie tylko pojeździć po wybranych trasach, ale także zapoznać się z Driver Profile, Sportsmanship Rating oraz Driver Rating, czyli profilem kierowcy i funkcjami śledzącymi naszą jazdę i zachowanie na torze, dzięki czemu gra lepiej dobiera przeciwników.

Gran Turismo Sport - europejskie beta-testy rozpoczną się 15 kwietnia - ilustracja #2