Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2016, 12:18

autor: luckie

Polski astronauta w obsadzie Call of Duty: Infinite Warfare [UAKTUALNIENIE]

W pełnej polskiej wersji językowej Call of Duty: Infinite Warfare usłyszymy Mirosława Hermaszewskiego, pierwszego Polaka, który był w kosmosie. Oprócz niego w grze wystąpią: Marcin Dorociński, Łukasz Simlat, Olga Bołądź i Jarosław Boberek.

AKTUALIZACJA. W oryginalnym komunikacie prasowym, nadesłanym przez cdp.pl, wkradł się błąd dotyczący wyboru wersji językowej w wydaniu na PC. W rzeczywistości gracze pecetowi będą mogli wybrać pomiędzy pełnym polskim dubbingiem a innymi językami, w tym angielskim. W odróżnieniu od edycji konsolowych, nie pojawi się tu jednak opcji grania z oryginalnymi głosami i polskimi napisami.

Mirosław Hermaszewski, generał brygady Wojska Polskiego, a zarazem kosmonauta – jedyny Polak, który odbył lot w kosmos – pojawi się w obsadzie polskiej wersji gry Call of Duty: Infinite Warfare. Oprócz niego głosów bohaterom użyczą: Marcin Dorociński, Łukasz Simlat, Olga Bołądź, Jarosław Boberek. Co ciekawe, troje z nich – Marcina Dorocińskiego, Olgę Bołądź oraz Mirosława Hermaszewskiego – będzie się dało spotkać przy stoisku Call of Duty na targach T-Mobile Warsaw Games Week 2016, rozpoczynających się już w najbliższy czwartek (więcej szczegółów na temat imprezy znajdziecie w tym newsie).

Wydawca postarał się o nie lada obsadę do Call of Duty: Infinite Warfare. - Polski astronauta w obsadzie Call of Duty: Infinite Warfare [UAKTUALNIENIE] - wiadomość - 2016-10-17
Wydawca postarał się o nie lada obsadę do Call of Duty: Infinite Warfare.

Poniższy wycinek oficjalnej notki prasowej rodzimego dystrybutora gry, firmy cdp.pl, opowiada o poszczególnych rolach aktorów:

„Polscy gracze będą mieli okazję usłyszeć Marcina Dorocińskiego, który wcieli się w rolę Kapitana Nicka Reyesa, głównego bohatera całej opowieści, otrzymującego zadanie odparcia wrogiej floty SetDef (Settlement Defense Front) i obrony Ziemi. Pod jego rozkazami znajdą się sierżant sztabowy Yusef Omar, któremu głosu użycza Łukasz Simlat, z kolei Jarosława Boberka będzie można usłyszeć jako wzmocnioną jednostkę taktyczną ETH.3n, czyli po prostu Ethana – amerykańskiego żołnierza-robota. Natomiast Olga Bołądź przyjmie rolę porucznik Nory Salter. Bardzo ciekawą, epizodyczną rolę odegra pierwszy Polak w historii, który był w kosmosie – Mirosław Hermaszewski.”

Warto w tym miejscu zauważyć, że Call of Duty: Infinite Warfare będzie pierwszą odsłoną tego bardzo popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin od firmy Activision, która otrzyma polski dubbing, za co podziękowania należą się firmie Activision, która podjęła decyzję o pełnej lokalizacji (prace nadzorowało cpd.pl).

Premierę Call of Duty: Infinite Warfare zaplanowano na 4 listopada 2016 roku. Oprócz standardowego wydania, dostępna będzie droższa Legendary Edition, zawierająca dodatkowo Call of Duty: Modern Warfare Remastered, czyli odświeżoną wersję pamiętnej czwórki.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Call of Duty: Infinite Warfare – kompendium wiedzy