Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 października 2016, 16:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Konkursy, panele z redakcją, pokazy gier – pełny program atrakcji w naszej strefie na WGW

Do rozpoczęcia targów T-Mobile Warsaw Games Week 2016 zostały zaledwie 3 dni - już w najbliższy czwartek zapraszamy na spotkanie z nami do Warszawy. Przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji.

 

Konkursy, panele z redakcją, pokazy gier – pełny program atrakcji w naszej strefie na WGW - ilustracja #1

W dniach 13–16 października tego roku w Warszawie odbędą się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Ogłosiliśmy już wszystkie przedpremierowe pokazy gier – teraz pora na konkursy oraz panele z Redakcją.

Konkursy

Przewodnik po WGW – zbieraj pieczątki i odbieraj nagrody

Konkursy, panele z redakcją, pokazy gier – pełny program atrakcji w naszej strefie na WGW - ilustracja #2

Na naszym stoisku będziecie mogli odebrać specjalną kartę – znajdziecie w niej m.in. 16 aktywności, które możecie zaliczyć podczas T-Mobile Warsaw Games Week. Każdego dnia pierwsze dwadzieścia osób, które przyjdzie do nas z kompletem pieczątek, otrzyma od nas pakiet unikalnych gadżetów przygotowanych na WGW, w tym koszulkę GRYOnline.pl. Na zabawę zapraszamy razem z firmami Cenega, Sony, Microsoft i Ubisoft. Karty będzie można odebrać u hostess w naszej strefie.

Konkurs wiedzy o PlayStation

Konkursy, panele z redakcją, pokazy gier – pełny program atrakcji w naszej strefie na WGW - ilustracja #3

Dla fanów konsol PlayStation wspólnie z polskim oddziałem Sony przygotowaliśmy konkurs, w którym będziecie mogli pochwalić się wiedzą na temat sprzętu oraz gier. Do wygrania kontrolery DualShock, abonamenty PlayStation Plus oraz gadżety.

 • 13.10 (czwartek) godz. 18:00
 • 14.10 (piątek) godz. 15:00

Konkurs wiedzy o sandboksach Ubisoftu

Konkursy, panele z redakcją, pokazy gier – pełny program atrakcji w naszej strefie na WGW - ilustracja #4

Serię Assassin’s Creed znasz na wyrywki? Wiesz, bohaterem jakiej gry był Jason Brody? Wpadnij na nasze stoisko – do wygrania będą unikalne gadżety z gier Ubisoftu.

 • 13.10 (czwartek) godz. 14:00
 • 15.10 (sobota) godz. 14:00
 • 16.10 (niedziela) godz. 12:00

Konkurs wiedzy o grach z serii Mafia

Konkursy, panele z redakcją, pokazy gier – pełny program atrakcji w naszej strefie na WGW - ilustracja #5

Z okazji premiery gry Mafia III wraz z Cenegą zapraszamy na konkurs wiedzy nie tylko o najnowszej, ale także o poprzednich grach z serii. Wygrać będzie można Mafię III w wersjach na PC i PS4.

 • 14.10 (piątek) godz. 18:00
 • 15.10 (sobota) godz. 16:00

Konkurs Minecraft

Konkursy, panele z redakcją, pokazy gier – pełny program atrakcji w naszej strefie na WGW - ilustracja #6

Fanów kultowej gry Minecraft, których na pewno nie zabraknie wśród odwiedzających WGW, w niedzielę zapraszamy na konkurs, w którym będzie można wygrać zestaw LEGO Minecraft oraz gadżety od marki Xbox.

 • 16.10 (niedziela) godz. 15:00

Redakcyjne panele dyskusyjne

Przez wszystkie dni targów większość Redakcji będzie do Waszej dyspozycji w okolicy naszej strefy. Oprócz tego przygotowaliśmy trzy bloki tematyczne, zorganizowane w formie paneli dyskusyjnych.

Praca w redakcji – fakty i mity

„Fajną macie pracę – pewnie tylko gracie w gierki”. To jeden z najpopularniejszych mitów, z którymi się spotykamy. Zapraszamy na spotkanie, na którym porozmawiamy kulisach pracy w gry-online.pl oraz tvgry.pl i chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 • 14.10 (piątek) godz. 14:00

Problemy z recenzowaniem gier

Czy 7/10 dla gry AAA to dużo czy mało? Czy indyki powinny mieć taryfę ulgową? Na tym spotkaniu opowiemy Wam o problemach, z jakimi mierzymy się, publikując recenzje. Oczywiście nie zabraknie miejsca na pytania publiczności.

 • 15.10 (sobota) godz. 18:00

Przeszłość i przyszłość tvgry.pl

 • 16.10 (niedziela) godz. 13:00

Pokazy gier i panele dyskusyjne

Podczas T-Mobile Warsaw Games Week w naszej strefie czeka na Was sporo atrakcji, które przygotowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami.

 • 13.10 (czwartek) godz. 13:00 – Spotkanie z Wargamingiem – historia i kulisy World of Tanks
 • 13.10 (czwartek) godz. 15:00 – pokaz gry Sniper Elite 4
 • 13.10 (czwartek) godz. 17:00 – pokaz gry Elex
 • 13.10 (czwartek) godz. 19:00 – pokaz gry Shadow Warrior 2
 • 14.10 (piątek) godz. 13:00 – pokaz gry Beat Cop
 • 14.10 (piątek) godz. 16:00 – pokaz gry Elex (tylko w języku angielskim)
 • 14.10 (piątek) godz. 17:00 – Gwint: Wiedźmińska gra karciana
 • 15.10 (sobota) godz. 12:00 – pokaz gry Elex
 • 15.10 (sobota) godzi. 15:00 – „Ta nasza wojna” – panel i spotkanie z 11 bit studios
 • 15.10 (sobota) godz. 17:00 – Gwint: Wiedźmińska gra karciana
 • 16.10 (niedziela) godz. 14:00 – Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gdzie nas znaleźć?

Na naszym stoisku będziecie mogli poznać kulisy naszej pracy, przybić piątkę i pogadać z większością ekipy. Do Waszej dyspozycji będą Mateusz „Arasz” Araszkiewicz, Grzegorz „Gambrinus” Bobrek, Jordan Dębowski, Szymon „Hed” Liebert, Łukasz „Verminus” Malik, Michał „Elessar” Mańka, Kacper Pitala, Krystian „UV” Smoszna oraz Adam „WildCamel” Zechenter.

Nasze stoisko znajdziecie w Hali 2, nieopodal głównego wejścia. Na poniższej mapce oznaczyliśmy je literą G.

Konkursy, panele z redakcją, pokazy gier – pełny program atrakcji w naszej strefie na WGW - ilustracja #7

O T-Mobile Warsaw Games Week

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to jedyne targi konsumenckie, które skupiają najważniejszych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce. Dla odwiedzających hale EXPO XXI w Warszawie przygotowano najbardziej oczekiwane przedpremierowe tytuły Cenegi, Microsoftu, Sony Computer Entertainment oraz Ubisoftu. Ponadto wśród wystawców znajdują się takie firmy jak CD PROJEKT RED, CI GAMES, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Oprócz pozycji takich jak Dishonored 2, Sniper Elite 4, Gears of War 4, Dead Rising 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Watch Dogs 2, South Park: The Fractured But Whole, Gwint: Wiedźmińska gra karciana czy Sniper: Ghost Warrior 3 na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować PlayStation VR oraz zagrać na PlayStation 4 Pro. To oczywiście tylko wybrane gry i atrakcje – więcej informacji znajdziecie w naszym podsumowaniu konferencji, na której ujawniono program T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13–16 października 2016 w hali EXPO XII w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a można je nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.