Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 września 2015, 12:30

Zostań głosem Ghosta w konkursie Destiny: The Taken King!

Konkurs premierowy Destiny: The Taken King. Łap za mikrofon i pokaż, że i Ty możesz zostać bohaterem gry!

Zostań głosem Ghosta w konkursie Destiny: The Taken King! - ilustracja #1

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym najnowszym, zupełnie unikalnym konkursie! Wraz z firmą CDP.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs oparty na grze Destiny! Zachęcamy do udziału, gdyż zadanie jest niezwykle ciekawe.

Jeśli mieliście ostatnio okazję spędzić trochę czasu w świecie gry Destiny, zapewne zwróciliście uwagę na to, że nasz robot-towarzysz - Ghost, otrzymał gruntowne modyfikacje głosu. W naszym konkursie i Wy możecie wcielić się w „Ducha”!

Zadanie jest proste - należy wybrać jeden z trzech fragmentów, które przygotowaliśmy, a następnie na podstawie wideo i skryptu umieszczonego na stronie konkursowej, opracować własne tłumaczenie tekstów wypowiadanych przez robota na język polski, a następnie nagrać przetłumaczone kwestie, wcielając się tym samym w głos Ghosta. Swoje zgłoszenia możecie nadsyłać zarówno w formie samego pliku audio, jak również zmontowanego do istniejącego już wideo dostępnego do pobrania, które również możecie znaleźć na stronie konkursowej.

Na wszystkie zgłoszenia czekamy do 5 października włącznie! Nagrodami w konkursie są słuchawki QPAD QH-90, idealne do długich sesji gry w Destiny: The Taken King!

Po pozostałe informacje, jak również szczegółowy regulamin konkursu odsyłamy Was na specjalnie przygotowaną stronę konkursową Destiny: The Taken King. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy oraz życzymy powodzenia!