Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2019, 13:40

autor: AlexB

Prezentacja polskiej wersji Cyberpunka 2077 w strefie Xbox na PGA 2019

Podczas tegorocznej edycji imprezy Poznań Game Arena będzie można odwiedzić przygotowaną przez firmę Microsoft strefę Xbox. Wśród rozlicznych atrakcji, w których będzie można wziąć udział, znajdą się pokazy polskiej wersji językowej gry Cyberpunk 2077.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja imprezy Poznań Game Arena. W dniach 18-20 października do stolicy Wielkopolski zjadą się miłośnicy elektronicznej rozrywki z całego kraju, którzy będą mogli między innymi odwiedzić stoiska mniejszych oraz większych firm związanych z branżą. Swoją obecność w halach wystawowych Międzynarodowych Targów Poznańskich potwierdził ostatnio Microsoft, który przygotowuje specjalną strefę Xbox. Jej główną atrakcją będą pokazy polskiej wersji językowej Cyberpunka 2077, czyli doskonale wszystkim znanego, nowego RPG-a od studia CD Projekt RED.

Próbkę polskiego dubbingu Cyberpunka 2077 będzie można usłyszeć już wkrótce. - Prezentacja polskiej wersji Cyberpunka 2077 w strefie Xbox na PGA 2019 - wiadomość - 2019-10-09
Próbkę polskiego dubbingu Cyberpunka 2077 będzie można usłyszeć już wkrótce.

Pierwsze szczegóły na temat polskiej lokalizacji Cyberpunka 2077 usłyszeliśmy półtora tygodnia temu. Studio CD Projekt RED podczas specjalnego panelu dyskusyjnego na Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi ogłosiło, że męskim głosem V w rodzimym dubbingu będzie Kamil Kula (T’Challa z filmu Czarna Pantera, Bestia z Pięknej i Bestii), żeńskim Lidia Sadowa (Elsa z Krainy lodu, Diane z BoJacka Horsemana), a w roli Johnny'ego Silverhanda usłyszymy Michała Żebrowskiego. Niestety, nie otrzymaliśmy wówczas żadnej próbki ich pracy, dlatego prezentacja podczas Poznań Game Arena 2019 będzie pierwszą okazją ku temu, by wstępnie ocenić pracę polskiej obsady. O tym jak ona sobie poradziła całościowo, przekonamy się dopiero 16 kwietnia 2020 roku, kiedy to tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Ponadto w strefie Xbox będzie można między innymi zagrać w trybie wieloosobowym Gears 5 i sprawdzić, jak na konsolach firmy Microsoft sprawują się takie tytuły, jak GreedFall, The Surge 2, WRC 8, Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint czy klasyczne RPG-i (Baldur’s Gate, Baldur’s Gate II i Planescape Torment). Nie zabraknie też czegoś dla miłośników ruchu – będzie można spróbować swoich sił w tańcu w Just Dance. Jeśli zatem wybieracie się w tym roku na Poznań Game Arena, wypatrujcie charakterystycznego zielonego stanowiska.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Uniwersum Cyberpunka 2077 bez tajemnic – poznaj sekrety Night City
  3. Cyberpunk 2077 - kompendium wiedzy