Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 grudnia 2019, 11:15

autor: Froozyy

Wiedźmin od Netflix z polskim dubbingiem; Żebrowski jako Geralt z Rivii

Pojawiła się oficjalna informacja, że polscy widzowie będą mogli obejrzeć Wiedźmina od Netfliksa również z dubbingiem oraz lektorem. Głosu Geraltowi z Rivii użyczy Michał Żebrowski.

Michał Żebrowski podłoży głos Geraltowi od Netfliksa. - Wiedźmin od Netflix z polskim dubbingiem; Żebrowski jako Geralt z Rivii - wiadomość - 2019-12-06
Michał Żebrowski podłoży głos Geraltowi od Netfliksa.

Netfliksowa adaptacja książek Andrzeja Sapkowskiego o wiedźminie będzie miała swoją premierę już 20 grudnia. Dowiedzieliśmy się właśnie, że polscy widzowie obejrzą tytuł nie tylko z napisami, ale również z dubbingiem oraz lektorem. Głosu Geraltowi z Rivii (w jego roli Henry Cavill) użyczy Michał Żebrowski. Oprócz niego usłyszymy również Justynę Kowalską (Yennefer), Marcina Franca (Jaskier) oraz Natalię Smagacką (Ciri). Poniżej zamieszczamy udostępnioną próbkę dubbingu oraz lektora.

Wczoraj ukazały się nowe plakaty promujące serial, a aktorzy dostali propozycję od polskiego studia CD Projekt Red. Deweloper zaprosił ich do swojej siedziby w Warszawie przy okazji ich pobytu w Polsce (18 grudnia). Warto dodać, że pierwsze opinie krytyków o serialu są optymistyczne, a twórcy potwierdzili już drugi sezon Wiedźmina.