Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2019, 11:10

autor: Adrian Werner

Francja 1940 - wojenny FPS Post Scriptum otrzyma darmowe rozszerzenie

Taktyczny FPS Post Scriptum otrzyma darmowy Rozdział 2, który zaoferuje dodatek Plan Jaune z nowymi frakcjami, sprzętem i mapami. Gracze będą mogli wziąć udział w walkach o Francję w 1940 roku.

Rozdział 2 zabierze nas do Francji w 1940 roku. - Francja 1940 - wojenny FPS Post Scriptum otrzyma darmowe rozszerzenie - wiadomość - 2019-12-06
Rozdział 2 zabierze nas do Francji w 1940 roku.
PLAN JAUNE W SKRÓCIE:
  1. niemiecka inwazja na Francję w 1940 roku,
  2. dwie nowe frakcje,
  3. dodatkowe pojazdy i bronie,
  4. trzy nowe mapy.

Studio Periscope Games ujawniło ambitne plany rozwoju Post Scriptum, czyli taktycznej strzelanki multiplayer, osadzonej w realiach II wojny światowej. Gra otrzyma nową zawartość w ramach tzw. Rodziału 2 (ang. Chapter 2), który zapewni nam darmowy dodatek zatytułowany Plan Jaune.

Zgodnie z tytułem, rozszerzenie pozwoli wziąć udział w walkach na froncie francuskim w 1940 r. Do wyboru będą dwie nowe frakcje (armia francuska i Wehrmacht w wersji ze wspomnianego roku) z własnym uzbrojeniem i pojazdami, a sieciowe bitwy stoczymy na trzech dodatkowych mapach, z których dwie zostaną udostępnione wraz z premierą Rozdziału 2, a trzecia ukaże się jakiś czas później.

Niestety, na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy zadebiutuje darmowy dodatek. Autorzy obiecują jedynie, że nie będziemy musieli czekać długo.

Przypomnijmy, że Post Scriptum ukazało się 9 sierpnia ubiegłego roku. Gra dostępna jest wyłącznie na PC i nie oferuje polskiej wersji językowej. Od debiutu produkcja mocno straciła na popularności i ciekawi nas, czy Rozdział 2 zmieni ten stan rzeczy. Według danych serwisu Steam Charts, wczoraj w najgorętszych momencie dnia w tytuł bawiły się 852 osoby jednocześnie.

Od premiery produkcja była stale rozbudowywana. Najnowsza aktualizacja, opatrzona numerem 4.21, zakończyła pierwszy rozdział rozwoju gry, zatytułowany The Bloody Seventh.

  1. Oficjalna strona gry