Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 listopada 2018, 14:10

Darmowy weekend z ARK Survival Evolved, Post Scriptum, Squad i Onward

Przez najbliższy weekend na Steamie będzie można przetestować za darmo aż cztery gry – ARK: Survival Evolved, Squad, Post Scriptum oraz Onward. Ponadto każdy z tych tytułów zostanie objęty promocją.

Dziś wielu z Was rozpoczyna długi weekend. Co można podczas niego robić, zwłaszcza gdy pogoda za oknem nie wszędzie zachęca do długich spacerów? Rzecz jasna grać. W co? Na przykład w produkcje udostępnione na Steamie do darmowych testów.

ARK: Survival Evolved

Pierwszą grą, którą już można ściągać na dysk, jest ARK: Survival Evolved. Jest to sieciowy survival stworzony przez studio Wildcard, którego pełna wersja, po przeszło dwóch latach we wczesnym dostępie, zadebiutowała w sierpniu 2017 roku. Tytuł cieszy się stałym wsparciem ze strony twórców i sporą popularnością wśród graczy. Darmowy weekend jest doskonałą okazją, by przyciągnąć do zabawy nowe osoby. Aby wziąć w nim udział, należy wejść na kartę produktu na platformie Steam i kliknąć przycisk „Zagraj”. Tytuł zostanie bezpłatnie przypisany do naszej biblioteki. Akcja potrwa do 11 listopada do godziny 21:00 czasu polskiego.

Świat ARK jest niezwykły. - Darmowy weekend z ARK Survival Evolved, Post Scriptum, Squad i Onward - wiadomość - 2018-11-09
Świat ARK jest niezwykły.

Ponadto do 13 listopada można zakupić zarówno podstawową wersję ARK: Survival Evolved, jak i dodatki (prócz najnowszego Extinction) po promocyjnych cenach. Aby zdobyć tytuł na własność, wystarczy wydać 72 złote. Warto pamiętać, że wszystkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do zakupionej wersji gry.

  1. Oficjalna strona gry ARK: Survival Evolved

Squad, Post Scriptum i Onward

Trzy gry na Dzień Weterana. - Darmowy weekend z ARK Survival Evolved, Post Scriptum, Squad i Onward - wiadomość - 2018-11-09
Trzy gry na Dzień Weterana.

Gdy my będziemy przeżywać 100. rocznicę odzyskania niepodległości, Amerykanie będą obchodzili inne ważne święto – Dzień Weterana. Aby uczcić żołnierzy, dziś na Steamie o godzinie 19:00 czasu polskiego udostępnione zostaną trzy wieloosobowe strzelanki o tematyce militarnej. Pierwszą z nich jest Squad, czyli znajdujący się obecnie w fazie wczesnego dostępu realistyczny sieciowy FPS od studia Offworld Industries, który ma swoje korzenie w modzie Project Reality do Battlefielda 2. Tytuł otrzymał nową aktualizację, której główną atrakcją są czołgi. Więcej na jej temat przeczytacie tutaj.

Jeśli specjalnie nie fascynują Was klimaty współczesnego pola bitwy i wolelibyście coś bardziej historycznego, to możecie w ten weekend rzucić okiem na Post Scriptum, które jest drugą ze wspomnianych strzelanek udostępnionych na weekend do testów. Tytuł skupia się na zmaganiach Aliantów i Niemców podczas II wojny światowej, a konkretnie operacji Market Garden. Prócz darmowej zabawy, od dziś gracze będą mogli cieszyć się również nową zawartością na oficjalnych serwerach produkcji studia Periscope Games. Mowa o nowej mapie (Vermolen), frakcji (82. Dywizja Powietrznodesantowa) oraz niespotykanych dotąd broniach i wyposażeniu.

Post Scriptum czeka desant nowych graczy. - Darmowy weekend z ARK Survival Evolved, Post Scriptum, Squad i Onward - wiadomość - 2018-11-09
Post Scriptum czeka desant nowych graczy.

Na koniec mamy jeszcze coś dla miłośników wirtualnej rzeczywistości. Darmowy weekend otrzyma także Onward, czyli stworzony przez studio Downpour Interactive FPS przeznaczony na google VR. Jeśli zatem takowe posiadacie i zawsze chcieliście się poczuć jak żołnierz, będziecie mieli okazję do przekonania się, czy tytuł oferuje Wam wrażenia, jakich oczekujecie.

W Onward możesz poczuć się jak prawdziwy współczesny żołnierz. - Darmowy weekend z ARK Survival Evolved, Post Scriptum, Squad i Onward - wiadomość - 2018-11-09
W Onward możesz poczuć się jak prawdziwy współczesny żołnierz.

Darmowy weekend ze Squad, Post Scriptum oraz Onward potrwa do 12 listopada, a dokładnie do godziny 19:00 czasu polskiego. Aby wziąć w nim udział, będziecie musieli wejść na kartę produktu wybranego tytułu na platformie Steam i kliknąć przycisk „Zagraj”.

Ponadto przez cały czas trwania akcji wszystkie te produkcje zostaną objęte promocją na Steamie. Squad będzie można zakupić ze zniżką 50%, Post Scriptum 25%, a Onward 40%. Jak zwykle, wszystkie postępy z darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji wybranej gry.

Jeśli będziecie chcieli wesprzeć amerykańskich weteranów, 11 listopada od 19:00 do 5:00 czasu polskiego będzie trwał stream, podczas którego twórcy Squad, Post Scriptum oraz Onward będą zbierali fundusze na rzecz organizacji Stack-Up.org pomagającej żołnierzom. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna strona gry Squad
  2. Oficjalna strona gry Post Scriptum
  3. Oficjalna strona gry Onward

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej