Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 listopada 2018, 17:39

Wiedźmin 3: Dziki Gon – koncert muzyki z gry za darmo w serwisie GOG.com

W ramach promocji przez najbliższe 48 godzin pobierzemy za darmo pełną wersję koncertu muzyki pochodzącej z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wideo zostało udostępnione w serwisie dystrybucji cyfrowej GOG.com.

Serwis GOG.com przygotował kolejną niespodziankę dla fanów serii Wiedźmin. Przez najbliższe 48 godzin możemy za darmo dodać do naszej cyfrowej biblioteki zapis z koncertu muzyki pochodzącej z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz jej dwóch dodatków (Serca z kamienia oraz Krew i wino). Zarejestrowane wydarzenie miało miejsce w maju 2016 roku i było częścią dziewiątej odsłony krakowskiego Festiwalu Muzyki Filmowej. W trakcie trwającego blisko półtorej godziny koncertu usłyszymy w sumie kilkanaście utworów z gry w symfonicznej aranżacji. Ich głównym wykonawcą była kameralna orkiestra AUKSO z Tychów. Towarzyszyli jej również – folkowo-metalowy zespół Percival Schuttenbach, kilku solistów oraz chór Pro Musica Mundi. Piosenkę A Night to remember, która pojawiła się w jednym z filmowych zwiastunów tytułu, zaśpiewała natomiast Monika Brodka.

  1. Oficjalna strona serwisu GOG.com
  2. Strona koncertu w serwisie GOG.com

Koncert dodamy do naszej cyfrowej biblioteki GOG.com, klikając w specjalny baner na głównej stronie serwisu lub na karcie wydarzenia w sklepie (linki powyżej). Wideo możemy obejrzeć w przeglądarce lub pobrać w czterech dostępnych wersjach różniących się oferowaną rozdzielczością (480p, 720p, 1080p lub 4K).