Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 listopada 2018, 19:39

autor: Ender

Crackdown do pobrania za darmo. Xbox Game Pass za 1 zł

Tuż przed rozpoczynającą się jutro imprezą X018 Microsoft przygotował niespodziankę dla właścicieli Xboksów One i Xboksów 360. Przez ograniczony czas będą oni mogli za darmo pobrać pierwszą odsłonę serii Crackdown. Posiadacze xboksowych kont, którzy nie wypróbowali jeszcze Xbox Game Pass, będą mogli kupić miesiąc subskrypcji usługi za 1 zł.

W dniach 10-11 listopada Microsoft organizuje w stolicy Meksyku specjalną imprezę o nazwie X018, która stworzona została z myślą o fanach konsoli z rodziny Xbox. W przeddzień wydarzenia amerykańska spółka przygotowała niespodziankę dla graczy. Przez ograniczony czas dodadzą oni do swojej biblioteki pełną wersję pierwszej odsłony serii Crackdown, która pierwotnie ukazała się w 2007 roku. Tytuł pobierzemy zarówno na Xboksa 360, jak i na Xboksa One, który jest w pełni kompatybilny z produkcją, gwarantując jej stabilniejsze działanie i nieco lepszą oprawę graficzną. Właściciele Xboksów One X mogą dodatkowo cieszyć się zabawą w natywnej rozdzielczości 4K.

  1. Crackdown w sklepie Xbox Marketplace
Crackdown ujrzał światło dzienne w 2007 roku - Crackdown do pobrania za darmo na Xboksie One i 360. Xbox Game Pass za 1 zł - wiadomość - 2018-11-09
Crackdown ujrzał światło dzienne w 2007 roku

Kulminacyjnym momentem weekendowej imprezy będzie dwugodzinny stream Inside Xbox, na którym mają zostać pokazane nadchodzące tytuły, w tym Crackdown 3, a także nowa zawartość dla już wydanych gier, takich jak Minecraft, Sea of Thieves, State of Decay 2 i Forza Horizon 4. Powinniśmy dowiedzieć się także nieco więcej o przyszłych planach Microsoftu związanych z oferowanymi przez firmę usługami dla graczy konsolowych i pecetowych. Przy okazji nadchodzącego eventu, Microsoft obniżył także do zaledwie złotówki cenę pierwszego miesiąca Xbox Game Pass. Promocja trwać będzie do końca roku i przeznaczona jest dla posiadaczy kont, które nie aktywowały jeszcze subskrypcji.

  1. Oficjalna strona Xbox Game Pass
  2. Oficjalna strona imprezy X018