Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2018, 13:10

Komiks Life Is Strange, pancerz N7 z Mass Effect w Anthem i inne wieści

Dziś piszemy o rychłej premierze komiksu Life Is Strange, ciekawie wyglądającym pancerzu z uniwersum Mass Efect, który znajdzie się w Anthem, oraz premierze aplikacji YouTube na konsoli Nintendo Switch. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wkrótce zadebiutuje komiks Life Is Strange

Niezła kreska. - Komiks Life Is Strange, pancerz N7 z Mass Effect w Anthem i inne wieści - wiadomość - 2018-11-09
Niezła kreska.

14 listopada w sklepach oraz na platformach cyfrowych pojawi się komiks bazowany na przygodówce Life Is Strange. Historia ma skupiać się na Max Caulfield oraz Chloe Price (jakżeby inaczej) i być osadzona w rok po katastrofie, która wydarzyła się w jednym z dwóch możliwych zakończeń. Scenarzystką 32-stronicowego zeszytu jest Emma Vieceli (Young Avengers #14, Doctor Who: The Eighth Doctor Miniseries #1), a grafiki wykonane zostały przez Claudie Leonardi oraz Andree Izzo. Ponieważ żyjemy w XXI wieku, wydawca Titan Comics wypuścił trailer do pierwszego zeszytu na swoim kanale YouTube:

W Anthem wdziejemy pancerz z Mass Effect

Wygląda porządnie. - Komiks Life Is Strange, pancerz N7 z Mass Effect w Anthem i inne wieści - wiadomość - 2018-11-09
Wygląda porządnie.

Electronic Arts ma dość długą historię związaną z przenikaniem się swych serii. W serii Dead Space figuruje bowiem pancerz N7 z Mass Effect, a w DLC do Dragon Age II znaleźć można płytową zbroję „Sir Izaaca”. „Elektronicy” postanowili kontynuować podobny rodzaj easter egga w nadchodzącym Anthem, w którym także nie zabraknie ochronnego kombinezonu należnego żołnierzowi rangi N7 z serii o Shepardzie. Ogłoszenie związane było z corocznym świętem N7 Day (7 listopada), lecz powiedzmy, że ostatnimi czasy fani nie mają zbytnio powodów do celebracji.

Aplikacja YouTube na Nintendo Switch

To musiało się stać. - Komiks Life Is Strange, pancerz N7 z Mass Effect w Anthem i inne wieści - wiadomość - 2018-11-09
To musiało się stać.

Po krótkim okresie plotek i wycieków firma Nintendo potwierdziła, że na konsoli Switch zagościła aplikacja YouTube. Program ściągać już można z eShop także w Polsce, choć może zaistnieć potrzeba manualnego wpisania nazwy w wyszukiwarkę sklepu. Z pierwszych testów wynika, że usługa jest bardziej responsywna od poprzednich inicjatyw tego typu na konsolach japońskiej firmy. Po ogłoszeniu fani dość intensywnie zaczęli domagać się udostępnienia podobnych rozwiązań dla serwisów Netflix i Spotify.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

  1. Tales of Vesperia: Definitive Edition
  2. Tenebrae: Twilight of the Gods
  3. Redout: Space Assault
  4. Just Cause 4
  5. Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry
  6. Rend