Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Onward (PC)

Onward PC

Strzelanina taktyczna stworzona przez niezależne studio Downpour Interactive. Tytuł przygotowano z myślą o wieloosobowej rozgrywce z wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości oraz dedykowanych kontrolerów ruchowych.

Akcji | FPP | współczesne konflikty | taktyczne | FPS | sieciowe | multiplayer | indie | Oculus Rift | strzelanki | HTC Vive | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka Onward (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30sierpnia2016

wczesny dostęp

data nieogłoszona

Onward na PC to strzelanina taktyczna, nastawiona na wieloosobową rozgrywkę. Produkcja, stworzona z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości, jest debiutanckim dziełem niezależnego zespołu Downpour Interactive.

Mechanika

Onward zabiera gracza na realistycznie oddane współczesne pole bitwy. Walki mają miejsce w zróżnicowanych środowiskach, od pustynnej wioski po wypełnione kontenerami porty. Gra oferuje między innymi zmienne warunki pogodowe oraz pory dnia i nocy. Tytuł wyróżnia się na tle innych tego typu produkcji brakiem typowych FPS-owych udogodnień: HUD-a, licznika naboi, a nawet zwyczajowego celownika wiszącego na środku ekranu. Ponadto, liczba respawnów możliwych w trakcie jednego meczu jest ściśle limitowana. Kluczem do sukcesu jest więc koordynacja działań graczy, zadbanie o komunikację oraz wykorzystanie możliwości oferowanych tak przez otoczenie, jak i poszczególne rodzaje broni.

Kwestie techniczne

Onward na PC wymaga do działania gogli wirtualnej rzeczywistości oraz dedykowanych kontrolerów ruchowych. Gracze mają możliwość swobodnego rozglądania się (poprzez ruchy głowy) i poruszania po otoczeniu. Celowanie z kolei odbywa się z wykorzystaniem wspomnianych kontrolerów. Odpowiednie doznania audiowizualne zapewniane są przez realistyczne dźwięki broni oraz przyzwoitą oprawę graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,99 PLN

Wymagania wiekowe Onward

16+

Wymagania sprzętowe Onward

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel i7-4770 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 980 lub lepsza, Windows 10
Minimalne: Intel i5-4590 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza, Windows 7

Darmowy weekend z ARK Survival Evolved, Post Scriptum, Squad i Onward
Darmowy weekend z ARK Survival Evolved, Post Scriptum, Squad i Onward

wiadomość9 listopada 2018

Przez najbliższy weekend na Steamie będzie można przetestować za darmo aż cztery gry – ARK: Survival Evolved, Squad, Post Scriptum oraz Onward. Ponadto każdy z tych tytułów zostanie objęty promocją.

Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, WildStar, Onward, Mass Effect: Andromeda) 3/1/2017
Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, WildStar, Onward, Mass Effect: Andromeda) 3/1/2017

wiadomość3 stycznia 2017

Dziś piszemy o nowej zawartości w Grand Theft Auto Online, ujawnieniu kolejnej dużej aktualizacji WildStar, zaproszeniu do współpracy dla twórcy strzelanki Onward od Valve Software oraz braku gry Mass Effect: Andromeda na Nintendo Switch. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.