Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2017, 12:20

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, WildStar, Onward, Mass Effect: Andromeda) 3/1/2017

Dziś piszemy o nowej zawartości w Grand Theft Auto Online, ujawnieniu kolejnej dużej aktualizacji WildStar, zaproszeniu do współpracy dla twórcy strzelanki Onward od Valve Software oraz braku gry Mass Effect: Andromeda na Nintendo Switch. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowa aktualizacja Grand Theft Auto Online

Firma Rockstar Games udostępniła kolejną aktualizację Grand Theft Auto Online. Tym razem sieciowy moduł Grand Theft Auto V doczekał się motoru Pegassi FCR 1000 oraz trybu Vehicle Vendetta. Nowa forma zabawy polega na drużynowej walce zmotoryzowanych ekip, które starają się zbierać power-upy, mogące przechylić szalę zwycięstwa. Np. dzięki bonusowi Repair odzyskujemy pełne zdrowie, Bomb umożliwia podłożenie trzech ładunków wybuchowych, a Ghost pozwala na przejeżdżanie przez pojazdy wroga i kradzież ich mocy. Ponadto od dziś obowiązują rozmaite zniżki, np. 50% rabat na granatnik czy 25% promocja na maski. Dodatkowo do 16 stycznia w trybach Stunt Races i Vehicle Vendetta zdobywa się dwa razy więcej pieniędzy i RP.

Wieści ze świata (Grand Theft Auto Online, WildStar, Onward, Mass Effect: Andromeda) 3/1/2017 - ilustracja #1

WildStar – zapowiedź zapowiedzi aktualizacji

Ekipa Carbine Studios poinformowała na Twitterze, że jutro, czyli 4 stycznia, wyjawi informacje na temat nowej aktualizacji gry MMORPG WildStar. Niestety nie zdradzono nic więcej, więc na konkrety musimy jeszcze chwilę poczekać. Przypominamy, że rzeczona produkcja ukazała się na PC-tach w połowie 2014 roku. Początkowo była to płatna gra wymagająca opłacania abonamentu, ale od września 2015 roku możecie się nią bawić za darmo.

Twórca Onward zaproszony do Valve

Przed kilkoma miesiącami we wczesnym dostępie na Steamie zadebiutowała sieciowa strzelanka Onward przeznaczona dla gogli rzeczywistości wirtualnej. Tytuł jest jednym z ciekawszych projektów tworzonych z myślą o technologii VR i pokazuje jak mogą w przyszłości wyglądać hardkorowe produkcje na HTC Vive, Oculus Rifta itd. Pozycja spodobała się nie tylko graczom, ale także wpadła w oko samemu Valve, które zaprosiło Dantego, dewelopera gry, do swojej siedziby, by tam w spokoju pracował nad jej dalszym rozwojem. Ponadto twórca Onward obiecał, że wkrótce pojawi się nowa aktualizacja strzelanki.

Mass Effect: Andromeda nie ukaże się na Nintendo Switch

Michael Gamble, producent ze studia BioWare, wyjawił, że Mass Effect: Andromeda nie ukaże się na nowej konsoli Nintendo Switch. Deweloper obecnie nie ma takowej wersji w planach, ale zaznaczono, że jeżeli po premierze urządzenia gracze będą się jej domagali, to kto wie, może i coś z tego wyjdzie. Na ten moment jednak firma skupia się na dostarczeniu tytułu posiadaczom PlayStation 4, Xboksa One i PC-tów. Premiera gry odbędzie się w marcu bieżącego roku, a jutro doczekamy się jej nowej prezentacji.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: