Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Titan Brawl (AND)
OkładkaTitan Brawl (AND)

Titan Brawl

Mobilna gra typu MOBA autorstwa debiutującego – choć złożonego z doświadczonych deweloperów – hiszpańskiego studia Omnidrone.

Strategiczne | MOBA | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Titan Brawl Premiera

10lis2016

iOS AND

producent: Omnidrone wydawca: Omnidrone Strona oficjalna

Gry podobne do Titan Brawl

The Witcher Battle Arena

King Of Glory

Vainglory

Titan Brawl to gra autorstwa hiszpańskiego studia Omnidrone. Jest to pierwsza produkcja w dorobku tego dewelopera, ale jego pracownicy mają duże doświadczenie, gdyż wywodzą się z Microjocs – jednego z pierwszych hiszpańskich producentów aplikacji mobilnych, który w późniejszym czasie został przejęty przez amerykańską firmę Digital Chocolate, znaną m.in. z Galaxy Life. Poza tym niektórzy pracowali u takich gigantów jak King i Gameloft.

Mechanika

Jest to gra typu MOBA przeznaczona na platformę AND i iOS. W odróżnieniu od dużych produkcji tego typu, znanych z komputerów osobistych, zabawa jest nieco uproszczona i od samego początku projektowana była z myślą o urządzeniach mobilnych. Gracze uczestniczą więc w intensywnych pojedynkach, podczas których muszą zniszczyć totem przeciwnej drużyny. Jak widać podstawowe zasady nie wyróżniają się niczym szczególnym. Zainteresowani wcielają się w wojowników rozwijanych w trakcie potyczki, a herosom towarzyszą słabe postacie kierowane przez SI, których zadaniem jest odwracanie uwagi wieżyczek. Mapy są jednak bardzo proste, brakuje w nich pobocznych ścieżek, spotkania trwają tylko trzy minuty, a kluczem do sukcesu jest odpowiednie dobranie drużyny, której członkowie będą się wspierać, leczyć itd.

Co ciekawe, rozgrywka nie jest przeznaczona tylko do multiplayera, choć oczywiście jest on głównym daniem w Titan Brawl. Samotnicy także znajdą tu coś dla siebie, gdyż deweloperzy udostępnili tryb solowy. Do zabawy jest jednak wymagane stałe połączenie z Internetem.

Inne

Titan Brawl na platformę AND i iOS możecie pobrać za darmo, a za rozgrywkę nie trzeba uiszczać pieniędzy. Podobnie jednak jak w wielu innych tytułach free-to-play, tak i w tym przypadku mamy do czynienia z mikropłatnościami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Titan Brawl: 12+

Titan Brawl Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND