Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Heroes Charge (AND)
OkładkaHeroes Charge (AND)

Heroes Charge

Gra strategiczna z elementami gatunku RPG. W produkcji kierujemy drużyną bohaterów przemierzających fantastyczny świat Kron. Twórcy zatroszczyli się o różne tryby single i multiplayer oraz o system rozwijania postaci.

Akcji | zagraj za darmo | elementy RPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Heroes Charge Premiera

7sie2014

iOS

21sie2014

AND

producent: uCool wydawca: uCool Strona oficjalna

Heroes Charge to dwuwymiarowa produkcja z gatunku prostych gier akcji, skierowana na urządzenia mobilne. Za projekt odpowiada firma uCool, mająca na swoim koncie kilka tytułów free-to-play (m.in. Commanders of Evony i Tynon) na komputery osobiste.

Zabawa rozgrywa się w niezwykłym świecie Kron, w którym czeka na nas mnóstwo niebezpieczeństw. Podstawowym trybem rozgrywki jest kampania podzielona na kilkanaście rozdziałów składających się z kilku poziomów każdy. Uczestnicząc w fabularnej przygodzie odblokowujemy kolejnych herosów oraz rozwijamy ich umiejętności. Twórcy zatroszczyli się o ponad pięćdziesięciu wojowników, posiadających odmienne moce i zdolności. Dodatkowo dzielą się oni na kilka rodzajów – od tych sprawdzających się w bezpośredniej walce, przez jednostki latające, po atakujące z dystansu czy też odpowiadające za leczenie. Kluczem do sukcesu jest więc takie dobieranie członków drużyny, by umiejętności postaci uzupełniały się nawzajem. Celem zabawy jest po prostu wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Dodatkowo podczas rozgrywki zdobywamy jeszcze wyposażenie wpływające na statystyki herosów.

Single player to jednak tylko początek. Deweloperzy umożliwili bowiem zabawę w ramach współpracy oraz oczywiście potyczki PvP. W trybie Arena spotykamy się z ekipą przeciwnika i walczymy na śmierć i życie. Poza tym umożliwiono zakładanie gildii oraz dołączanie do już istniejących, a także uczestniczenie w specjalnych, dostępnych przez określony czas, wydarzeniach.

Heroes Charge to darmowa produkcja wykorzystująca model biznesowy free-to-play. Tytuł można więc pobrać i bawić się nim bez ponoszenia kosztów, jednak twórcy zastosowali system mikropłatności. Wydając prawdziwe pieniądze możemy przyspieszyć pewne czynności, jak np. rozwijanie zdolności herosów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Heroes Charge: 12+

iOS
AND