Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSWWWANDWP
Okładka 1941 Frozen Front (iOS)
Okładka1941 Frozen Front (iOS)

1941 Frozen Front

Turowa gra strategiczna osadzona w czasach II wojny światowej. Gracze opowiadają się po stronie Niemiec lub ZSRR i uczestniczą w rozmaitych misjach. Oprócz kampanii dla jednego gracza przygotowano też tryb multiplayer.

Strategiczne | II wojna światowa | turowe | zagraj za darmo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

1941 Frozen Front Premiera

3lip2013

iOS

7sie2013

AND

30cze2014

WP

1sie2014

WWW

producent: HandyGames wydawca: HandyGames Strona oficjalna

Gry podobne do 1941 Frozen Front

Ultimate General: Gettysburg

Panzer Corps

Firefight

1941 Frozen Front na platformę WWW, AND itd. to kolejna gra autorstwa studia HandyGames, znanego z takich produkcji jak 1944 Burning Bridges czy też Dynamite Fishing - World Games. Tym razem jest to strategia, w której trafiamy na fronty II wojny światowej, walcząc po stronie ZSRR lub Niemiec. Gra rozprowadzana jest w systemie free-to-play.

Mechanika

Rozgrywka w 1941 Frozen Front odbywa się w turach. W każdej kolejce gracze kierują jednostkami znajdującymi się na niewielkiej planszy, podzielonej na heksagonalne pola. Nasze ruchy i możliwości są oczywiście uzależnione od znajdujących się aktualnie na mapie żołnierzy, których podzielono na piechotę, artylerię, czołgi, a nawet samoloty bojowe. Nie wszystkie z nich są dostępne od razu, gdyż gra stopniowo wprowadza je do zabawy, stawiając przed nami zróżnicowane cele – od szarży na okopy wroga, przez ostrzelanie jego bazy, po obronę własnej. Za każdym razem należy maksymalnie wykorzystywać posiadane jednostki i wykazać się zmysłem prawdziwego dowódcy.

Tryby gry

W grze 1941 Frozen Front na platformę WWW, AND itd. udostępniono zarówno kampanię dla jednego gracza, jak i multiplayer. W przypadku urządzeń mobilnych możliwa jest rozgrywka na jednym telefonie, który przekazujemy drugiemu graczowi po zakończeniu tury.

Kwestie techniczne

1941 Frozen Front to ładna, dwuwymiarowa strategia, z dobrze odwzorowanymi modelami maszyn i żołnierzy. Ponadto gra może się pochwalić realistycznym udźwiękowieniem.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: gorące krzesło  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe 1941 Frozen Front: 18+

iOS
AND
WP
WWW