Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWPSwitchPS4iOSAND
Okładka Dynamite Fishing - World Games (WP)

Dynamite Fishing - World Games

Dynamite Fishing: World Games

Zabawna gra zręcznościowa 2D, w której zadaniem graczy jest złowienie jak największej liczby ryb, używając niestandardowych narzędzi, takich jak lodówki i ładunki wybuchowe. Tytuł oferuje wiele rodzajów łodzi oraz możliwość zabawy z innymi graczami.

Zręcznościowe | wędkarstwo | 2D | humorystyczne | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Okładka Dynamite Fishing - World Games (WP)

data premiery gry:

12gru2014

AND

11mar2015

iOS

27maj2015

WP

26sie2015

PS4

21gru2018

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dynamite Fishing: World Games to dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której łowimy ryby przy pomocy najróżniejszych niestandardowych i szalonych narzędzi. Za produkcję odpowiada niemieckie studio Handy Games, które specjalizuje się w tytułach przeznaczonych na systemy mobilne. Dynamite Fishing jest sequelem gry Super Dynamite Fishing, która zadebiutowała w 2011 roku.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w jednego z wielu dostępnych rybaków, którzy nie mają cierpliwości by godzinami czekać na zdobycz i zamiast tego wykorzystują bardziej bezpośrednie metody, takie jak materiały wybuchowe. Celem gry jest złowienie jak największej liczby ryb, przy użyciu wszystkich dostępnych narzędzi. Gracze poruszają się swobodnie w swojej łodzi, przemierzając jeden z kilku dostępnych akwenów, mieszczących się w różnych zakątkach świata. Gracze wybierają spośród 10 dostępnych statków oraz pięciu różnych postaci, z których każda dysponuje unikalnym specjalnym atakiem. Ryby zabijamy, wrzucając do wody dynamit, a także inne przedmioty, takie jak toster czy lodówka, zamrażająca na chwile nasze ofiary. Z czasem zdobywamy fundusze pozwalające nam na ulepszenie okrętu oraz zakup lepszej i bardziej skutecznej broni.

Oprawa graficzna tytułu została przygotowana w kolorowym kreskówkowym stylu, posiadającym wiele zabawnych animacji i zróżnicowanych postaci. Całość została wzbogacona prostymi efektami dźwiękowymi oraz przyjemną dla ucha muzyką.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Dynamite Fishing - World Games

Klasyfikacja PEGI Dynamite Fishing - World Games

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
iOS
AND
WP
Switch