Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Ninja Fishing (AND)
OkładkaNinja Fishing (AND)

Ninja Fishing

Ciekawa gra zręcznościowa, będąca klonem przeglądarkowej wersji Ridiculous Fishing. W produkcji wcielamy się w wojownika ninja, który łowi ryby, a przy okazji pokazuje swoje niebywałe umiejętności władania mieczem ninja-tō.

Zręcznościowe | wędkarstwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ninja Fishing Premiera

4sie2011

iOS

2lip2012

AND

producent: Gamenauts wydawca: Gamenauts Strona oficjalna

Ninja Fishing to wciągająca gra zręcznościowa, nawiązująca do kultowego już Fruit Ninja. Tytuł powstał w studiu Gamenauts, które znane jest z takich produkcji jak King's League: Odyssey, Castle Champions czy też Nuclear Outrun. Przy projekcie współpracował zespół Menara Games.

W grze wcielamy się w otyłego wojownika ninja, którego zadaniem nie jest jednak zabijanie ludzi, lecz łowienie ryb. Rozgrywka dzieli się na kilka etapów. W pierwszym zarzucamy przynętę, którą staramy się doprowadzić jak najdalej w wodne głębiny, omijając po drodze morskie stworzenia. Następnie zwijamy żyłkę, próbując złapać tyle ryb, ile tylko się da. W ostatnim etapie zabawy, bohater wyrzuca w powietrze swoje zdobycze, a my w tym czasie musimy poszatkować je mieczem ninja-to na jak najdrobniejsze kawałki. W ten sposób uzyskuje się punkty, wpływające na końcowy wynik. Wszystko to uzupełniane jest zabawną, kreskówkową oprawą graficzną.

Aplikacja, w odróżnieniu od swojego głośnego konkurenta Ridiculous Fishing, udostępniana jest za darmo w ramach modelu biznesowego free-to-play.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Ninja Fishing: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND