Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Eisenbahn.exe Professional 13 (PC)

Eisenbahn.exe Professional 13 PC

EEP 13

Trzynasta pełnoprawna odsłona serii zaawansowanych symulatorów kolei, rozwijanej przez niemieckie studio Trend Verlaag. W Eisenbahn.exe Professional 13 wcielamy się tradycyjnie w rolę maszynisty, podróżując po zróżnicowanych lokacjach za pomocą wybranego pociągu.

Symulacje | pociągi | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka Eisenbahn.exe Professional 13 (PC)

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

26października2016

19grudnia2016

Steam

Eisenbahn.exe Professional 13 jest trzynastą odsłoną popularnego cyklu zaawansowanych symulatorów kolei, opracowaną przez niemieckie studio Trend Verlag. Produkcja została wydana na platformę PC.

Mechanika

Identycznie jak miało to miejsce we wcześniejszych częściach serii, w Eisenbahn.exe Professional 13 gracz wciela się w rolę maszynisty, podróżując po zróżnicowanych lokacjach za sterami wybranego pociągu. Cechą charakterystyczną gry jest wysoki stopień realizmu – do naszej dyspozycji oddano ponad 4500 modeli, a składy, jakie przychodzi nam kontrolować, zostały wyposażone w trójwymiarowe, wiernie odwzorowane kokpity. Dostępne lokomotywy obejmują zarówno parowozy, jak i modele napędzane silnikami spalinowymi oraz elektrycznymi. W trakcie zabawy gracz musi przywiązywać dużą wagę do sygnalizacji i do panującej na torowisku sytuacji – przejazdom towarzyszy ruch drogowy, morski i lotniczy, a w pobliżu torowisk przechadzają się zwierzęta. Całości dopełniają zmienny cykl dnia i nocy oraz dynamiczne warunki atmosferyczne.

Niewątpliwym atutem omawianej produkcji jest rozbudowany edytor – pozwala on na konstruowanie własnych pociągów, wytyczanie tras, wznoszenie gór, żłobienie dolin, czy choćby kreślenie koryt rzek i tworzenie jezior. Powstałe w ten sposób trasy możemy wypełnić zróżnicowaną zabudową, a następnie samodzielnie przetestować, bądź opublikować w Internecie, dzieląc się nimi z całą skupioną wokół gry społecznością. W porównaniu z poprzednikami, tytuł doczekał się bardziej intuicyjnego interfejsu – dodatkowo, grać można nie tylko przy użyciu myszy i klawiatury, lecz również pada. Z myślą o nowych graczach przygotowano zestaw samouczków wprowadzających w zasady rozgrywki.

Kwestie techniczne

Eisenbahn.exe Professional 13 na platformie PC działa w oparciu o zmodyfikowaną technologię, jaka napędzała wcześniejsze gry z serii. Trójwymiarowa oprawa graficzna prezentuje przyzwoity poziom wykonania, a na jej pozytywny odbiór nie pozostają bez wpływu nowe elementy i efekty, pokroju realistycznie animowanej wody oraz tęczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Eisenbahn.exe Professional 13

Wymagania wiekowe Eisenbahn.exe Professional 13

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Eisenbahn.exe Professional 13

PC Windows

Rekomendowane: Quad Core 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit
Minimalne: Dual Core 2.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 460 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows Vista/7/8/10