Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Hackers (AND)

Hackers

Sieciowa gra strategiczna czeskiego studia Trickster Art, w której bierzemy udział w międzynarodowej cyberwojnie hakerów.

Strategiczne | zagraj za darmo | sieciowe

Okładka Hackers (AND)

data premiery gry:

18wrz2016

AND

19wrz2016

iOS

Hackers to stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa gra strategiczna, w której możemy wziąć udział w międzynarodowej cyberwojnie hakerów. Za stworzenie tytułu, wydanego na platformie AND i iOS, odpowiada czeskie studio Trickster Arts, założone przez deweloperów pracujących wcześniej m.in. przy Mafii II i mające na swym koncie udany debiut za sprawą wysoko ocenianej gry Hero of Many.

Mechanika

W grze studia Trickster Arts stajemy po stronie swojego kraju w toczącej się w sieci wojnie hakerów. Naszym zadaniem jest hakowanie systemów należących do przeciwników przy jednoczesnej rozbudowie własnej infrastruktury sieciowej i systematycznym uodparnianiu jej na ataki wrogich hakerów. Rozgrywka składa się z szeregu misji, podczas których otrzymujemy określone zadania, związane z włamywaniem się do systemów, a czynimy to za pomocą szeregu zróżnicowanych narzędzi sieciowych, programów, wirusów itp. Stopień skomplikowania zadań rośnie wraz z postępami w rozgrywce, pozostawiając graczom sporą dowolność w wyborze metod działania. Możemy więc dokonać zuchwałego włamania, bądź działać po cichu, możliwie jak najdłużej pozostając w ukryciu. Prócz włamań do systemów naszych rywali, podczas zabawy musimy także ustawicznie rozwijać własną infrastrukturę sieciową oraz tworzyć coraz doskonalsze narzędzia hakerskie.

Kwestie techniczne

W odróżnieniu od większości gier hakerskich, w których rozgrywka opiera się na wpisywaniu komend i głównie tekstowym interfejsie użytkownika, wydana na platformie AND i iOS gra Hackers stawia na znacznie nowocześniejszy styl wizualny. Poszczególne misje otrzymujemy na efektownie animowanym modelu kuli ziemskiej, zaś cała infrastruktura sieciowa, w której się poruszamy, zbudowana jest z szeregu trójwymiarowych modeli, symbolizujących poszczególne moduły i narzędzia. Rozbudowywany stopniowo model sieci możemy też swobodnie obracać i oglądać pod dowolnym kątem, co okazuje się opcją nie do przecenienia podczas hakowania bardzo rozbudowanych systemów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Hackers

Wymagania wiekowe Hackers

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hackers

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AND
iOS