Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2018, 12:53

autor: Adrian Werner

Post Scriptum - taktyczny drugowojenny FPS ukaże się w lipcu

Poznaliśmy datę premiery Post Scriptum. Taktyczna strzelanka w realiach II wojny światowej ukaże się w przyszłym miesiącu. Studio Periscope Games ujawniło również plany dalszego rozwoju projektu.

Gra ukaże się w przyszłym miesiącu. - Post Scriptum - taktyczny drugowojenny FPS ukaże się w lipcu - wiadomość - 2018-06-21
Gra ukaże się w przyszłym miesiącu.
POST SCRIPTUM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Periscope Games
  2. Wydawca: Offworld Industries
  3. Gatunek: taktyczna strzelanka
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery: 18 lipca 2018 r.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery Post Scriptum, czyli taktycznej strzelanki multiplayer, osadzonej w realiach II wojny światowej. Odpowiedzialne za ten projekt studio Periscope Games poinformowało, że gra ukaże się 18 lipca tego roku. Produkcja powstaje wyłącznie z myślą o pecetach i prawdopodobnie nie zaoferuje polskiej wersji językowej.

W serwisie Steam od pewnego czasu trwa przedsprzedaż Post Scriptum. Za wersję standardową zapłacimy 107,99 zł. Dostępne będą również dwa cyfrowe wydania specjalne. Deluxe Edition za 161,99 złotych zaoferuje soundtrack, album z grafikami, dostęp do weekendowych testów przed premierą oraz, w przyszłości, możliwość zagrania jako amerykańcy żołnierze z 82. i 101. dywizji spadochronowych.

Z kolei Supporter Edition wyceniono na 214,99 zł i jedyną różnicą w porównaniu z edycją Deluxe jest to, że posiadacze tego wydania wcześniej zagrają jako amerykańscy spadochroniarze. Wydanie to pomyślane jest po prostu dla fanów, którzy chcą dodatkowo wesprzeć autorów finansowo.

Post Scriptum wystartuje z pięcioma mapami i pozwoli na zabawę dwóch czterdziestoosobowych drużyn na dedykowanych serwerach.

Autorzy kilka dni temu ujawnili także plany rozwoju gry. Poza wspomnianymi już dywizjami spadochronowymi mamy otrzymać trzy nowe mapy (Veghel, Grave i Velmolen). Ponadto poziom Arnhem powiększy się o nowe sekcje. Do tego dojdą dwa dodatkowe tryby gry – sandboksowy oraz jeden jeszcze nieujawniony. Twórcy chcą także umożliwić zabawę na stuosobowych dedykowanych serwerach, choć nie mogą obiecać, że na pewno uda im się to osiągnąć.

Przypomnijmy na koniec, że gra powstała na fundamentach popularnej strzelanki Squad i tak jak ona stawia przede wszystkim na wysoki poziom realizmu. Tym samym może okazać się ciekawą propozycją dla osób, którym nie przypadła do gustu swoboda, z jaką Battlefield V podchodzi do historycznych realiów II wojny światowej.

  1. Oficjalna strona gry