Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 5 grudnia 2019, 19:26

autor: Bebop

Nowe plakaty Wiedźmina (Netflix). CDP RED zaprasza H. Cavilla do studia

Netflix ujawnił nowe plakaty promujące serial Wiedźmin. Tymczasem odtwórca głównej roli - Henry Cavill - otrzymał propozycję od studia CD Projekt RED. Polski deweloper zaprosił aktora do swojej siedziby w Warszawie.

Plakaty otrzymali najważniejsi bohaterowie. - Nowe plakaty Wiedźmina (Netflix). CDP RED zaprasza H. Cavilla do studia - wiadomość - 2019-12-06
Plakaty otrzymali najważniejsi bohaterowie.

Na dwa tygodnie przed premierą serialu Wiedźmin do sieci trafiły nowe plakaty przedstawiające najważniejszych bohaterów. Platforma Netflix udostępniła materiały z Geraltem z Rivii (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan) oraz Yennefer z Vengerberu (Anya Chalotra). Prezentujemy je dla Was poniżej.

Stworzony przez strach. - Nowe plakaty Wiedźmina (Netflix). CDP RED zaprasza H. Cavilla do studia - wiadomość - 2019-12-06
Stworzony przez strach.
Stworzona przez przepowiednię. - Nowe plakaty Wiedźmina (Netflix). CDP RED zaprasza H. Cavilla do studia - wiadomość - 2019-12-06
Stworzona przez przepowiednię.
Stworzona przez moc. - Nowe plakaty Wiedźmina (Netflix). CDP RED zaprasza H. Cavilla do studia - wiadomość - 2019-12-06
Stworzona przez moc.

Brytyjski aktor Henry Cavill udostępnił plakat na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Studio CD Projekt RED - twórcy serii gier z wiedźmińskiego uniwersum - w jednym z komentarzy pochwaliło wygląd serialowego Geralta. Polska firma postanowiła także skorzystać z okazji i zaprosiła artystę do zwiedzenia swojej siedziby w Warszawie. Propozycję skierowała także do pozostałych twórców i aktorów. Bardzo możliwe, że wizyta stanie się faktem. Gwiazdy serialu pojawią się w Polsce 18 grudnia, kiedy to na Torze Służewiec w stolicy odbędzie się seans przedpremierowy produkcji. Poza Cavillem zameldują się na nim także Tomasz Bagiński, Lauren Hissrich, Anya Chalotra i Freya Allan.

Nowe plakaty Wiedźmina (Netflix). CDP RED zaprasza H. Cavilla do studia - ilustracja #5

 

Nie byłoby to pierwsze spotkanie studia z osobą związaną z serialem. Wcześniej siedzibę CD Projekt RED odwiedziła showrunnerka produkcji - Lauren S. Hissrich. Widać, że doświadczenie i popularność zdobyte przez twórców Wiedźmina 3 i poprzednich odsłon cieszą się dużym uznaniem. Nawet pomimo tego, że serial bazował będzie tylko na książkach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

  1. Karta serialu Wiedźmin na platformie Netflix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon