Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 listopada 2019, 12:13

autor: Entelarmer

Wiedźmin (Netflix) - Henry Cavill i spółka na polskiej premierze serialu

18 grudnia w Warszawie odbędzie się pokaz przedpremierowy serialu Wiedźmin. Jak zdradził Marcin Zwierzchowski, w wydarzeniu wezmą udział Tomasz Bagiński, Lauren Hissrich, Henry Cavill, Anya Chalotra oraz Freya Allan.

Gwiazdy Wiedźmina pojawią się w Polsce na przedpremierowym pokazie serialu. - Wiedźmin (Netflix) - Henry Cavill i spółka na polskiej premierze serialu - wiadomość - 2019-11-29
Gwiazdy Wiedźmina pojawią się w Polsce na przedpremierowym pokazie serialu.

Niedawny wywiad Marcina Zwierzchowskiego z Nowej Fantastyki z producentami Wiedźmina przyniósł ze sobą garść ciekawych informacji. Jak się jednak okazuje, dziennikarz pominął w nim jedną istotną kwestię. Na Facebooku Zwierzchowski zdradził, że na warszawskiej (de facto) prapremierze serialu pojawią się zarówno Tomasz Bagiński i Lauren Hissrich, jak i odtwórcy głównych ról: Henry Cavill, Anya Chalotra oraz Freya Allan. O samym pokazie wiedzieliśmy od dwóch tygodni za sprawą ogłoszenia na Instagramie oraz Facebooku, ale najwyraźniej informacja o pojawieniu się obsady była objęta embargiem. Polska premiera odbędzie się 18 grudnia na Torze Służewiec, a więc długo po pierwszym seansie w Los Angeles (3 grudnia) i dwa dni po wizycie gwiazd produkcji w Londynie. Nie wiemy, czy Netflix umożliwi zakup biletów, niemniej wydaje się to wątpliwe zważywszy na czas pozostały do wydarzenia. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak czekać do 20 grudnia, kiedy to zadebiutuje pierwszy sezon Wiedźmina.