Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2017, 14:15

autor: Góral

Syberia 3 z Anną Dereszowską w roli głównej

W polskiej wersji językowej gry Syberia 3 w Kate Walker, główną bohaterkę produkcji, wcieli się aktorka Anna Dereszowska, znana chociażby z filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

Firma CDP.pl, polski dystrybutor gry Syberia 3, poinformowała w przesłanej wiadomości prasowej, że w Kate Walker, główną bohaterkę produkcji, wcieli się Anna Dereszowska. Aktorka wystąpiła w wielu filmach i serialach, np. w Złotopolskich, Prawie Agaty czy też zeszłorocznym hicie Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Dereszowska ma na swoim koncie także szereg ról dubbingowych (m.in. seria Avengers i gra LittleBigPlanet 2), więc wydaje się, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jak pani Ania wypada „w praniu”, sprawdzicie na poniższym zwiastunie.

Syberia 3 w skrócie:
  • przygodówka na konsole Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC-ty;
  • ukaże się 20 kwietnia bieżącego roku;
  • w polskiej wersji w Kate Walker wcieli się Anna Dereszowska.

„Moja postać, Kate Walker, jest kobietą stanowczą i zdecydowaną, ale jednocześnie bardzo empatyczną. Zostawia swoje życie, by komuś pomóc. Po nagraniu trudno wyrwać się z tej gry – z mrocznego, porywającego klimatu. Cieszę się, że mogłam wziąć w niej udział” – stwierdziła Dereszowska.

By w pełni zapoznać się z dubbingową rolą Anny Dereszowskiej, musimy poczekać do 20 kwietnia bieżącego roku, gdyż właśnie wtedy Syberia 3 zadebiutuje w Polsce. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach (oczywiście na wszystkich platformach będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej). W przyszłości pojawi się jeszcze wersja na Nintendo Switch, ale dokładny termin premiery nie jest jeszcze znany.

Anna Dereszowska / Źródło zdjęcia: AKPA. - Syberia 3 z Anną Dereszowską w roli głównej - wiadomość - 2017-03-09
Anna Dereszowska / Źródło zdjęcia: AKPA.