Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2017, 14:10

autor: Draug

Wieści ze świata (No Man’s Sky, CoD: Modern Warfare Remastered, Overwatch, For Honor) 8/3/2017

Dziś piszemy o zapowiedzi drugiej dużej aktualizacji do No Man’s Sky (Path Finder) i płatnego DLC do Call of Duty: Modern Warfare Remastered (Variety Map Pack) oraz o opóźnieniu udostępnienia Orisy w Overwatch i o przecieku z pierwszymi dwiema popremierowymi postaciami do For Honor. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

No Man’s Sky – zapowiedź dużej aktualizacji Path Finder

Minęły prawie trzy miesiące od wypuszczenia ostatniej łatki do No Man’s Sky – od tamtego czasu studio Hello Games pracuje nad kolejną dużą aktualizacją (Path Finder Update), która ma zadebiutować jeszcze w tym tygodniu. Na razie wiemy o niej tyle, że wprowadzi nowy pojazd, który przyda się podczas eksploracji planet, oraz rozwinie elementy dodane w aktualizacji 1.1 – Foundation (por. filmik poniżej). Kto łaknie więcej informacji, może poczytać styczniowe plotki, które głosiły implementację terenowego łazika… i najwyraźniej właśnie się potwierdziły.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered – zapowiedź płatnego DLC

Firma Activision i studio Infinity Ward zapowiedziały Variety Map Pack – płatne DLC do gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered, które stanowi odświeżoną wersję dodatku wydanego pierwotnie dla Call of Duty 4: Modern Warfare w 2008 roku. Tak jak w oryginalnej paczce, nabywcy znajdą tu cztery świeże mapy do trybu wieloosobowego:

 1. Broadcast – stacja telewizyjna (miejscówka z kampanii solowej);
 2. Chinatown – chińska dzielnica miasta (przerobiona mapa Carentan z pierwszego Call of Duty);
 3. Creek – wioska w malowniczej dziczy;
 4. Killhouse – magazyn służący wojsku jako obszar treningowy.

Ponadto przy zakupie DLC otrzymacie 10 rzadkich zrzutów zaopatrzenia (Rare Supply Drops). Rozszerzenie wyjdzie najpierw na PlayStation 4 – nastąpi to 21 marca – i będzie kosztowało na tej platformie sprzętowej 14,99 dolarów (ok. 60 zł). O Xboksie One i PC nic nie powiedziano, ale można oczekiwać, że użytkownicy tych maszyn poczekają 30 dni dłużej. Co się zaś tyczy samego Call of Duty: Modern Warfare Remastered to niestety, grę nadal można kupić wyłącznie jako część najdroższych wydań Call of Duty: Infinite Warfare.

Mapa Creek. - Wieści ze świata (No Man’s Sky, CoD: Modern Warfare Remastered, Overwatch, For Honor) 8/3/2017 - wiadomość - 2017-03-08
Mapa Creek.

Overwatch – jeszcze trochę poczekamy na Orisę

Orisa, najnowsza postać do gry Overwatch, jest dostępna na serwerach testowych już od kilku dni, ale jej publiczny debiut został nieco odłożony w czasie. Jeff Kaplan ze studia Blizzard Entertainment wyjaśnił, że deweloperzy chcą wziąć pod uwagę więcej uwag graczy i doszlifować tę bohaterkę, zanim zostanie ona dodana dla wszystkich w kolejnej aktualizacji. Nie podał konkretnego terminu, ale stwierdził, że prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać do drugiej połowy marca.

For Honor – wyciekły pierwsze dodatkowe postacie?

Wygląda na to, że wyciekły postacie, które trafią do For Honor w pierwszej aktualizacji z dodatkową zawartością (albo w pierwszym darmowym DLC, jak kto woli). Jeśli uznać za wiarygodne źródło poniższy obrazek, który trafił niedawno na Reddita, najwyraźniej na początek otrzymamy Centuriona (po stronie Rycerzy) i Ninję (w szeregach Samurajów). Ze screenów trudno wyczytać coś więcej na temat tych postaci, ale patrząc na ich sylwetki, łatwo odgadnąć, jakiego stylu walki można się po nich spodziewać. Nie wiemy też, kiedy owa zawartość miałaby trafić do gry – od premiery For Honor nie minął nawet miesiąc, więc pewnie poczekamy jeszcze kilka tygodni.

Wieści ze świata (No Man’s Sky, CoD: Modern Warfare Remastered, Overwatch, For Honor) 8/3/2017 - ilustracja #4

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Mashinky
 2. Bullet Soul
 3. Europa Universalis IV: Mandate of Heaven
 4. Call of Duty: Modern Warfare Remastered
 5. Loot Rascals
 6. Project CARS 2
 7. Disc Jam
 8. Tokyo Twilight Ghost Hunters
 9. Dragon Quest XI: In Search of Departed Time
 10. Warhammer 40,000: Dawn of War III
 11. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
 12. Eekeemoo: Splinters of the Dark Shard

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Tokyo Twilight Ghost Hunters – zwiastun #1
 2. Syberia 3 – Anna Dereszowska jako Kate Walker (PL)
 3. Nier: Automata – zwiastun na premierę: Śmierć jest twoim początkiem
 4. House Flipper – zwiastun #1
 5. EVE Online – prezentacja rozgrywki
 6. Quake Champions – zapisy do zamkniętej bety ruszyły (PL)