Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2018, 09:32

autor: Adrian Werner

Darksiders 3 z nowym zwiastunem i pełną polską wersją językową

Dzięki Steamowi dowiedzieliśmy się, że gra Darksiders III zaoferuje pełną polską wersję językową. Na razie nie wiemy, jacy aktorzy użyczą głosu postaciom. Ponadto wypuszczono nowy zwiastun.

Aktualizacja:

Firma THQ Nordic i studio Gunfire Games wypuściły nowy zwiastun Darksiders III, który możecie obejrzeć powyżej.

DARKSIDERS 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gunfire Games
  2. Wydawca: THQ Nordic
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2018 r.

Mamy dobre wieści dla graczy czekających na Darksiders III, czyli kontynuację popularnego cyklu przygodowych gier akcji. Okazuje się, że tytuł otrzyma pełną polską wersję językową. Dowiedzieliśmy się tego dzięki profilowi produkcji na Steamie. Na razie nie wiadomo, jacy aktorzy zostaną zaangażowani w ten projekt. Wszystko wskazuje też na to, że nie zabraknie opcji skorzystania z anglojęzycznego dubbingu.

Będzie to pierwsza odsłona cyklu z pełną polską wersją językową. Poprzednie części, czyli Darksiders i Darksiders II, jak i odświeżone reedycje w postaci Darksiders Warmastered Edition oraz Darksiders II: Deathinitive Edition, posiadały jedynie lokalizacje kinowe.

Furia przemówi głosem polskiej aktorki. - Darksiders 3 otrzyma pełną polską wersję językową - wiadomość - 2018-07-10
Furia przemówi głosem polskiej aktorki.

Przypomnijmy, że Darksiders III zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Na razie nie wiemy na pewno, czy edycje konsolowe również otrzymają polski dubbing, ale zdziwilibyśmy się, gdyby było inaczej. Za polskie wydanie odpowiada firma Cenega i zadaliśmy jej kilka pytań w tej kwestii, a teraz czekamy na odpowiedzi.

W tym roku o projekcie było dosyć cicho, ale uległo to zmianie w ostatnich dniach. Dowiedzieliśmy się, że gra ukaże się 27 listopada tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Poznaliśmy również zawartość kilku wydań specjalnych. Najdroższe z nich, nazwane Edycją Apokalipsy, kosztować będzie ok. 1500 złotych i zaoferuje m.in. trzy figurki, soundtrack, artbook oraz amulet ze znakiem Jeźdźców Apokalipsy.

Warto na koniec wspomnieć, że Darksiders III ma być pokazywane podczas tegorocznej edycji targów gamescom. Za trochę ponad miesiąc powinniśmy otrzymać zatem sporo nowych materiałów wideo z gry.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Darksiders III

Darksiders III