Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Electronic Arts Polska Press Release 29 maja 2018, 16:33

Twój głos na polu walki w grze Battlefield V

Weź udział w konkursie i wygraj udział w polskiej lokalizacji gry.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Chciałbyś wziąć udział w tworzeniu polskiej lokalizacji gry Battlefield V? Spróbuj swoich sił w naszym konkursie na stronie http://konkursbfv.pl/, a być może to właśnie Twój głos stanie się głosem jednego z żołnierzy w trybie wieloosobowym*!

Szukamy ciekawych głosów zarówno męskich, jak i kobiecych. Wejdź na stronę konkursu i nagraj przedstawione na niej frazy w formie pliku audio. Postaraj się, aby odpowiednio wyrazić emocje oraz żeby próbki były jak najlepszej jakości. Spośród zgłoszeń wybierzemy 3 osoby, które wezmą udział w sesji nagraniowej, otrzymają również egzemplarz gry Battlefield V na premierę.

Gra Battlefield V będzie dostępna w pełnej, polskiej wersji językowej. Gracze, którzy preferują oryginalny dubbing będą mogli uruchomić grę w wersji angielskiej(zarówno na konsole jak i komputery PC). Dodatkowo, podobnie jak w grze Battlefield 1 będzie dostępna opcja umożliwiająca włączenie oryginalnych, narodowych głosów żołnierzy w trybie wieloosobowym. Premiera gry już 19 października 2018 roku.

*Obowiązują warunki określone w regulaminie konkursu. Aby wziąć udział w konkursie musisz mieć minimum 18 lat.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield V

Battlefield V