Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2016, 12:45

autor: Meehow

Battlefield 1 – polska obsada głosowa kampanii fabularnej

Firma Electronic Arts poinformowała o zaangażowaniu doświadczonych aktorów filmowych i dubbingowych do udźwiękowiania polskiej wersji językowej gry. Tym razem poznaliśmy kilka nazwisk, które dane nam będzie usłyszeć w kampanii solowej.

Firma Electronic Arts w informacji prasowej ujawniła kilka nazwisk zawodowych aktorów filmowych i dubbingowych, które użyczą głosu postaciom w kampanii dla pojedynczego gracza w Battlefieldzie 1. Grając samotnie usłyszymy między innymi Aleksandrę Szwed (Until Dawn), Jarosława Boberka (m.in. Diablo III, The Elder Scrolls V: Skyrim, StarCraft II: Wings of Liberty, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów), Mirosława Zbrojewicza (m.in. Gothic II, Mass Effect 2, Warcraft III: The Frozen Throne, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon) i Pawła Małaszyńskiego (Hitman: Rozgrzeszenie). Końcem lipca w Serwisie Informacyjnym pisaliśmy o zaangażowaniu polskich youtuberów do nagrań głosów na potrzeby żołnierzy w trybie wieloosobowym w grze Battlefield 1. Pod tym adresem możecie posłuchać próbek dźwiękowych.

Battlefield 1 zadebiutuje 21 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Przypominamy jednocześnie, że posiadacze abonamentów EA Access na Xboksie One i Origin Access na komputerach osobistych mogą wypróbować przedpremierowo rzeczony tytuł. O szczegółach pisaliśmy dzisiaj w Serwisie Informacyjnym.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.