Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2016, 20:55

autor: Makek

Próbki nagrań youtuberów do trybu wieloosobowego w Battlefield 1

Firma Electronic Arts udostępniła film z próbkami nagrań do dubbingu Rocka, Roja i Izaka w trybie wieloosobowym w Battlefield 1. Dodatkowo wszyscy chętni mogą także pobrać osobno wszystkie nagrane przez nich kwestie.

Po poniedziałkowej zapowiedzi przyszedł czas na konkrety – właśnie pojawiły się próbki nagrań Rocka, Roja i Izaka, którzy użyczą swoich głosów postaciom z trybu wieloosobowego w grze Battlefield 1. Informacja ta spotkała się jednak z dość negatywnym odbiorem wśród polskiej społeczności graczy i być może dlatego firma Electronic Arts postanowiła udostępnić już teraz przedsmak efektów prac youtuberów.

Na trwającym prawie 1,5 minuty filmie możemy usłyszeć Rocka, Roja i Izaka, wypowiadających z góry narzucone przez producentów kwestie. Pod tym względem nie ma tutaj niczego zaskakującego – panowie wypowiadają standardowe frazy, jak np. „to żołnierz wroga”, „snajper, uwaga!” czy „atakować cel”. Jeśli chodzi natomiast o głosy youtuberów to w zasadzie nie można im niczego zarzucić – komendy są energiczne i wyraziste oraz ogółem poprawne. Szkoda jedynie, że EA nie zdecydowało się na zestawienie ich próbek nagraniowych obok tych wykonanych przez profesjonalnych, zawodowych aktorów dubbingowych. Porównanie to pomogłoby rozeznać się jak na tle reszty wypadają Rock, Rojo i Izak.

Wydawca umożliwił także osobne pobranie wszystkich nagranych przez youtuberów komend, które możecie znaleźć pod tym adresem. Warto nadmienić, że próbki są jeszcze przed obróbką, więc możliwe, że w grze będą brzmieć nieco inaczej. Ostateczny efekt poznamy za niecałe trzy miesiące, kiedy Battlefield 1 będzie miał swoją premierę.

Głosy Rocka, Roja i Izaka zostaną podłożone pod 3 z 12 żołnierzy w trybie multiplayer. - Próbki nagraniowe youtuberów w Battlefield 1 - wiadomość - 2016-07-27
Głosy Rocka, Roja i Izaka zostaną podłożone pod 3 z 12 żołnierzy w trybie multiplayer.
Próbki nagraniowe youtuberów w Battlefield 1 - ilustracja #2

Battlefield 1 to kolejna pełnoprawna odsłona jednej z najpopularniejszych serii wojennych strzelanin FPP. Najnowsza część została osadzona w realiach I wojny światowej (stąd numer 1 w tytule gry). Wiąże się to oczywiście z charakterystycznymi dla tej epoki pojazdami i uzbrojeniem. Battlefield 1 pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 21 października 2016 roku.