Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2017, 12:00

autor: AlexB

Oto polski głos księżniczki Lei w grze Star Wars: Battlefront II

Poznaliśmy kolejnego członka obsady polskiego dubbingu gry Star Wars: Battlefront II. W rolę księżniczki Lei Organy wciela się Anna Dereszowska.

Niedawno polski oddział Electronic Arts rozpoczął serię filmów, w których przedstawiani są poszczególni członkowie obsady polskiego dubbingu gry Star Wars: Battlefront II, czyli nadchodzącej wielkimi krokami kolejnej odsłony cyklu strzelanin FPP rozgrywającego się w popularnym kosmicznym uniwersum. Na pierwszy ogień poszedł Mirosław Zbrojewicz. Popularny polski aktor, znany z takich filmów, jak Chłopaki nie płaczą czy E=mc2, wciela się w najnowszym dziele będącym wynikiem kooperatywy EA Dice, EA Motive oraz Criterion Games w rolę legendarnego Lorda Vadera. Dziś poznaliśmy kolejną osobę, którą usłyszymy w Star Wars: Battlefront II. Jest nią Anna Dereszowska. Jej głosem w grze przemówi księżniczka Leia Organa. Na poniższym materiale aktorka dzieli się swoimi wrażeniami z pracy nad tytułem.

Anna Dereszowska jest znana z takich produkcji filmowych i serialowych, jak Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Odwróceni, Naznaczony czy Prawo Agaty. Aktorka ma spore doświadczenie w dubbingu. Fani gier komputerowych mogli ją już usłyszeć w LittleBigPlanet 2 oraz niedawnej Syberii 3, gdzie wcieliła się w Kate Walker, główną bohaterkę cyklu.

Księżniczka Leia była również obecna w poprzednim Battlefroncie. - Oto polski głos księżniczki Lei w grze Star Wars: Battlefront II - wiadomość - 2017-10-25
Księżniczka Leia była również obecna w poprzednim Battlefroncie.

Star Wars: Battlefront II ukaże się 17 listopada tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Do tego czasu na oficjalnym kanale polskiego oddziału Electronic Arts w serwisie Youtube będą pojawiały się sylwetki kolejnych aktorów, których usłyszymy w rodzimej wersji językowej. Według obietnic, będzie ona naszpikowana gwiazdami, zatem chyba jest na co czekać. Kto będzie następny? Wyczekujcie kolejnych informacji na temat polskiego dubbingu Star Wars: Battlefront II.