Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2017, 15:49

autor: Góral

Monster Hunter World będzie dostępne w polskiej wersji językowej

Rodzimy dystrybutor gry Monster Hunter World - firma Cenega - poinformował, że projekt ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 w polskiej wersji językowej (napisy). W sprzedaży znajdzie się też edycja kolekcjonerska.

Monster Hunter World będzie dostępne w polskiej wersji językowej - ilustracja #1

Cenega, rodzimy dystrybutor gry Monster Hunter World od firmy Capcom, poinformowała, że tytuł ukaże się w naszym kraju w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Premiera odbędzie się 26 stycznia 2018 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Co ciekawe, plików z lokalizacją nie znajdziemy od razu na płycie, gdyż będą one dostępne w postaci darmowej aktualizacji. Ponadto zdradzono, że pre-ordery na grę premiowane są w wybranych sklepach specjalnym pancerzem i/lub przedmiotem oferującym ulepszenia do obrony i ataku oraz umiejętności zbieractwa. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że u niektórych sprzedawców można już zamawiać edycję kolekcjonerską, zawierającą następujące elementy:

  • grę,
  • 13-centymetrową figurkę Nergigante,
  • dodatek Deluxe Kit, czyli pakiet, na który składa się: skórka samuraja dla postaci gracza, trzy gesty, dwa zestawy naklejek w grze oraz malowanie twarzy i dodatkowa fryzura,
  • artbook Monster Designes,
  • płyta CD ze ścieżką dźwiękową,
  • kolekcjonerskie pudełko.

Cena takiego wydania wynosi około 600 zł. W przyszłości Monster Hunter World ukaże się również na komputerach osobistych, ale nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie.

Edycja kolekcjonerska gry Monster Hunter World. - Monster Hunter World będzie dostępne w polskiej wersji językowej - wiadomość - 2017-10-25
Edycja kolekcjonerska gry Monster Hunter World.

W Monster Hunter World trafimy do świata pełnego rozmaitych potworów. Gracze wcielą się w łowców polujących na mniejsze i większe bestie. Zadanie oczywiście nie będzie łatwe, ale z pomocą przyjdzie nam szereg dostępnych możliwości. Np. przed wdaniem się w walkę warto będzie najpierw poobserwować cel, dzięki czemu poznamy jego zachowanie i umiejętności. Świat gry oferować ma coś na kształt żywego ekosystemu, pełnego rozmaitych zależności. Możliwe ma być więc np. prowokowanie innych stworzeń do potyczki z istotą, na którą polujemy, by ją osłabić. Do tego dojdą rozmaite pułapki, spory wachlarz broni, crafting oraz system rozwoju.

Projekt okładki Monster Hunter World.
Projekt okładki Monster Hunter World.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach