Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2019, 17:28

autor: Froozyy

Kto zastąpi Keanu Reevesa w Cyberpunku 2077 po polsku? Dowiemy się wkrótce

W przyszłą sobotę odbędzie się panel dyskusyjny, na którym zostaną ujawnieni aktorzy podkładający głos w polskiej wersji językowej Cyberpunka 2077. Wtedy dowiemy się, kto zastąpi Keanu Reevesa i zdubbinguje Johnny'ego Silverhanda (albo raczej - Jasia Srebrną Rączkę).

Kto zastąpi Keanu w polskiej wersji? - Kto zastąpi Keanu Reevesa w Cyberpunku 2077 po polsku? Dowiemy się wkrótce - wiadomość - 2019-09-20
Kto zastąpi Keanu w polskiej wersji?

W następną sobotę, tj. 28 września, o godzinie 16:00 odbędzie się panel dyskusyjny o polskiej wersji językowej gry Cyberpunk 2077. W ramach Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi uczestnicy będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć, a co najważniejsze – usłyszeć, aktorów głosowych, którzy wcielą się w główne postacie w nadchodzącej produkcji CD Projekt Red.

Wydarzenie odbędzie się w auli Hali EXPO w Łodzi i wezmą w nim udział m.in. Adam Badowski (reżyser gry) oraz Mikołaj Szwed (starszy producent lokalizacyjny), a całość poprowadzi redaktor naczelny Polsat Games – Radek Nałęcz. Nie podano jednak nazwisk aktorów, którzy pojawią się na panelu, co oznacza, że tego, kto zastąpi Keanu Reevesa w polskiej wersji, poznamy dopiero w przyszłą sobotę (nadal też istnieje szansa, że będzie to Tomasz Karolak). Ci z Was, którzy liczyli na transmisję na żywo, będą musieli obejść się smakiem, bowiem panel będzie można zobaczyć tylko na miejscu wydarzenia w Łodzi.

W przyszłą sobotę poznamy obsadę aktorów, którzy podkładają głos w polskiej wersji Cyberpunka 2077.
W przyszłą sobotę poznamy obsadę aktorów, którzy podkładają głos w polskiej wersji Cyberpunka 2077.

Premiera Cyberpunka 2077 odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W planach jest także wydanie produkcji na platformie streamingowej Google Stadia.