Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2019, 17:15

autor: Vergil

Nadchodzą wieści o The Last of Us Part 2? Sony szykuje nowe State of Play [Aktualizacja]

W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna transmisja z cyklu State of Play. Wiele wskazuje na to, że tym razem Sony i Naughty Dog odkryją skrywane dotąd karty związane z grą The Last of Us: Part II.

Aktualizacja

Studio Naughty Dog potwierdza – wtorkowa transmisja State of Play zostanie w jakiejś (zapewne niemałej) mierze poświęcona grze The Last of Us: Part II.

Oryginalna wiadomość

Firma Sony Interactive Entertainment zapowiedziała, że kolejna transmisja z cyklu State of Play odbędzie się we wtorek 24 września o 22:00 polskiego czasu. Całość potrwa około dwudziestu minut, a w oficjalnym ogłoszeniu można wyczytać, że przygotowywane jest „całkiem niezłe show”, w którym poznamy nowe informacje o tytułach zmierzających na PlayStation 4.

Choć przy okazji potwierdzono, że nie doczekamy się żadnych wieści na temat PlayStation 5 (lub jak kto woli – PlayStation nowej generacji), istnieje spora szansa na to, że będziemy mogli zobaczyć świeży gameplay lub przynajmniej zwiastun gry The Last of Us: Part II. A kto wie, może nawet poznamy datę premiery tej produkcji?

To, jakie przygody czekają na nas w The Last of Us: Part II, w dużej mierze wciąż pozostaje tajemnicą. Czas najwyższy, by studio Naughty Dog odkryło skrzętnie skrywane dotąd karty. - Nadchodzą wieści o The Last of Us Part 2? Sony szykuje nowe State of Play [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-09-20
To, jakie przygody czekają na nas w The Last of Us: Part II, w dużej mierze wciąż pozostaje tajemnicą. Czas najwyższy, by studio Naughty Dog odkryło skrzętnie skrywane dotąd karty.

Warto bowiem przypomnieć, że tego samego dnia odbędzie się poświęcony temu tytułowi pokaz dla branżowych mediów. Inna sprawa, że pod koniec sierpnia na konferencji GME 2019 zorganizowanej przez sieć sklepów GameStop zaprezentowano krótki fragment rozgrywki z omawianej produkcji, który szersza publiczność miała zobaczyć „wkrótce”. Co więcej, 26 września będzie mieć miejsce tak zwany Outbreak Day, czyli dzień, w którym w świecie gry epidemia zmieniająca ludzi w krwiożercze istoty rozszalała się na dobre.

Pomimo że trudno sobie wyobrazić lepszą okazję na ujawnienie świeżych konkretów na temat omawianej pozycji, są to tylko spekulacje. Obecnie ani Sony Interactive Entertainment, ani pracujące nad The Last of Us: Part II studio Naughty Dog nie puszczają pary z ust na temat tego, jakie atrakcje przygotowano z myślą o wrześniowym State of Play. Miłośnikom przygód Joela i Ellie nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Last of Us: Part II
  2. The Last of Us 2 wygląda aż zbyt pięknie