Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2021, 17:40

Returnal po polsku na nowym zwiastunie. Posłuchaj, jak brzmi exclusive PS5 w rodzimym języku

Returnal otrzymało nowy zwiastun, w którym posłuchać możemy polskiego dubbingu. Nadchodzący exclusive na PS5 pojawi się w sklepach 30 kwietnia.

W SKRÓCIE:
  • Returnal to nadchodzący exclusive na konsolę PlayStation 5.
  • Gra otrzyma pełny polski dubbing, który można usłyszeć w nowym zwiastunie.

Returnal to nadchodząca gra studia Housemarque. Produkcja będzie jednym z tytułów ekskluzywnych dla konsoli PlayStation 5. W Polsce pojawi się ona z pełną lokalizacją, co słychać na nowym zwiastunie. Daje nam on okazję, by po raz pierwszy ocenić rodzimy dubbing, jaki przygotowano do gry fińskich deweloperów.

W Returnal wcielimy się w postać Selene, czyli astronautki, która utknęła w pętli czasowej. Po rozbiciu statku kosmicznego na obcej planecie jest ona zmuszona raz po raz przeżywać swoją śmierć i budzić się w punkcie wyjścia. Z każdym kolejnym odrodzeniem świat dookoła niej ulega zmianom, co utrudnia odkrycie tajemnicy tego miejsca. Kolejne zgony wpływają również na psychikę naszej protagonistki.

Returnal to eksploracyjna gra akcji, która mechanikę zmieniającego się świata czerpie z tytułów roguelike. Oprócz mieszanki gatunkowej produkcja zaoferować ma również unikalne wrażenia wynikające z możliwości technicznych nowej generacji konsol. Ekrany ładowania po śmierci mają znikać praktycznie natychmiastowo, co powinno zwiększyć immersję. Gra wykorzystywać będzie również unikalne funkcje kontrolera PS5, dzięki którym strzelanie ma być intuicyjne i satysfakcjonujące. Oprawa graficzna ma z kolei pokazać graczom możliwości nowej generacji konsol. Jak te zapowiedzi przełożą się na rzeczywistość, będziemy mogli sprawdzić 30 kwietnia.