Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2021, 20:27

ETS2: Heart of Russia; SCS Sofware zapowiedziało nowy dodatek

SCS Software zapowiedziało kolejny dodatek do Euro Truck Simulator 2. Będzie on nosił nazwę Heart of Russia i pozwoli nam przejechać się ciężarówką po europejskiej części Rosji.

W skrócie:

  1. SCS Software zapowiedziało dodatek Heart of Russia do Euro Truck Simulator 2;
  2. dzięki rozszerzeniu zwiedzimy fragment europejskiej części Rosji – w tym Moskwę;
  3. data premiery DLC pozostaje nieznana.

Euro Truck Simulator 2 otrzyma dziewiąty duży dodatek. Firma SCS Software ogłosiła, że w produkcji znajduje się rozszerzenie Heart of Russia, które pozwoli nam zwiedzić część Rosji. Sama data premiery nie została doprecyzowana. Jak można wyczytać w komunikacie, DLC ukaże się, gdy pracownicy uznają, że jest ono całkowicie ukończone.

Twórcy zapowiedzieli, że ze względu na rozległość tego kraju, nie będą oni w stanie przedstawić całej jego powierzchni. W związku z tym Heart of Russia pozwoli nam zwiedzić jedynie fragment Rosji sięgający za Moskwę, do rzek Wołga i Oka. Oznacza to, że dodatek zaoferuje nam urywek europejskiej części kraju.

Przy okazji zapowiedzi pokazano także szereg grafik obrazujących to, jak będzie wyglądać zawartość rozszerzenia. Część z nich możecie zobaczyć poniżej. Pozostałe screeny znajdziecie tutaj.

Warto mieć na uwadze, że Rosja już wcześniej pojawiła się w Euro Truck Simulator 2. W 2018 roku do gry trafił dodatek Bałtycki szlak wprowadzający północną część kraju z Petersburgiem na czele.

O ile premiera Heart of Russia jest jeszcze odległa, to na horyzoncie maluje nam się inne rozszerzenie. Jak twierdzą przedstawiciele SCS Software, w kwietniu najprawdopodobniej do sprzedaży trafi DLC Iberia.

  1. Euro Truck Simulator 2 – oficjalna strona
  2. Recenzja gry Euro Truck Simulator 2 - tirem po drogach Europy
  3. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry