Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea (PC)

Euro Truck Simulator 2: Bałtycki szlak PC

Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea

Beyond the Baltic Sea to piąte duże płatne rozszerzenie do pecetowego symulatora ciężarówki Euro Truck Simulator 2. Dodatek koncentruje się na odwzorowaniu krajów bałtyckich, czyli Litwy, Łotwy i Estonii. Dodatkowo zawiera również fragmenty Finlandii oraz Rosji.

To jest dodatek do gry Euro Truck Simulator 2.

Symulacje | ekonomiczne | samochodowe | ciężarówki

PC Windows
Okładka Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

listopad2018

listopad2018

pudełko PL

listopad2018

Steam

Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea to wydany na PC piąty duży dodatek do symulatora ciężarówki Euro Truck Simulator 2 z 2012 roku. Obie produkcje opracowało czeskie studio SCS Software, mające na koncie również takie tytuły jak American Truck Simulator czy Scania Truck Driving Simulator.

Mechanika

Pod względem rozgrywki Beyond the Baltic Sea nie wprowadza żadnych zmian do formuły Euro Truck Simulator 2. Zamiast tego twórcy skupili się na dostarczeniu nowej zawartości. Dodatek koncentruje się na krajach nadbałtyckich, czyli Litwie, Łotwie i Estonii. Do tego dochodzą południowe rejony Finlandii oraz fragment Rosji, wliczając w to drugie największe miasto w tym kraju, czyli Petersburg. Podstawowa wersja Euro Truck Simulator 2 oferowała już cześć z tych terytoriów, ale w bardzo uproszczonej formie. Dzięki dodatkowi lokalizacje zostają kompletnie przeobrażone, zyskując ogromną liczbę detali i znacznie wyższy poziom realizmu.

Tereny objęte wydanym na PC Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea posiadają unikalną architekturę, przemysł oraz infrastrukturę transportową i wszystko to zostało wiernie odwzorowanie w rozszerzeniu, oferując nam odmienne doświadczenia od tego, do czego przyzwyczaili się fani gry.

Kwestie techniczne

Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, realistycznie oddającą zwiedzane przez gracza regiony. Jest to rozszerzenie niesamodzielne, więc wymaga posiadania pełnej wersji gry. Część z wprowadzonych nowości została jednak udostępniona w ramach darmowej aktualizacji do Euro Truck Simulator 2.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.5 / 10 na podstawie 93 głosów czytelników.

Gry podobne do Euro Truck Simulator 2: Bałtycki szlak

Wymagania wiekowe Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea

odpowiednia dla każdego wieku

Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea – pierwszy gameplay
Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea – pierwszy gameplay

wiadomość17 października 2018

Studio SCS Software zaprezentowało pierwszy fragment rozgrywki z nadchodzącego dodatku do popularnego symulatora ciężarówek – Euro Truck Simulator 2 – o podtytule Beyond The Baltic Sea.

Beyond the Baltic Sea kolejnym dodatkiem do Euro Truck Simulator 2
Beyond the Baltic Sea kolejnym dodatkiem do Euro Truck Simulator 2

wiadomość3 marca 2018

Studio SCS Software zapowiedziało Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea, czyli kolejny dodatek do przebojowego symulatora ciężarówek. Produkcja skoncentruje się na odwzorowaniu terenów Litwy, Łotwy i Estonii, jak również fragmentów Finlandii oraz Rosji.