Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 12 lutego 2004, 15:33

Świątynia Pierwotnego Zła - premiera już za tydzień

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery Świątyni Pierwotnego Zła - gry, której rodzima edycja bezsprzecznie będzie jedną z najbogatszych w historii polskiego rynku gier komputerowych! 19 lutego na półki sklepowe trafi rewelacyjna gra cRPG, kótrej zawartość prezentuje się następująco:

  • 2 CD z grą Świątynia Pierwotnego Zła
  • Bonus CD z obszernym poradnikiem i zestawem modów
  • Książka "Świątynia Złych Żywiołów", z fabułą bezpośrednio związaną z tą przedstawioną w grze (290 stron, cena detaliczna - 21.90 PLN).
  • Mapa przedstawiająca świat gry
  • Karta pomocy podręcznej
  • Obszerna instrukcja (156 stron) na papierze kredowym
Świątynia Pierwotnego Zła - premiera już za tydzień - ilustracja #1

Gra zostanie wydana w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej. W rodzimej edycji usłyszymy głosy takich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Adam Ferency i Paweł Wawrzecki. Bardzo ważne jest to, że polskie wydanie zawiera wszystkie poprawki i jest pozbawione błędów premierowej wersji angielskiej.

Świątynia Pierwotnego Zła ukaże się na rynku już 19 lutego, a jej cena wyniesie 129.90 PLN. Warto wspomnieć, że tak bogate wydanie dotyczyć będzie tylko premierowej edycji gry i takie dodatki, jak książka "Świątynia Złych Żywiołów" nie będą dostępne w kolejnych reedycjach.

Przy okazji CD Projekt poinformował, że trwają ostatnie przygotowania do uruchomienia oficjalnej polskiej strony gry Świątynia Pierwotnego Zła. Więcej szczegółów podamy wkrótce.