Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2007, 10:31

autor: Basza

Screenshot 3D prezentujący nową grę ze studia Naughty Dog

Od pewnego czasu głośno zrobiło się na temat nowej produkcji firmy Naughty Dog, tworzonej z myślą o konsoli PS3. Dziś natomiast pojawiła się dość ciekawa animacja, dzięki której można zobaczyć, jak w prezentuje się ten tytuł.

Od pewnego czasu głośno zrobiło się na temat nowej produkcji firmy Naughty Dog, tworzonej z myślą o konsoli PS3. Wczoraj pojawiła się dość ciekawa animacja, dzięki której można zobaczyć, jak w prezentuje się ten tytuł.

Screenshot 3D prezentujący nową grę ze studia Naughty Dog - ilustracja #1

 

Niecałe dwa tygodnie temu pojawiły się niepotwierdzone jeszcze przez producentów doniesienia na temat nazwy tej gry, a także przedstawiono garstkę zrzutów ekranowych prezentujących jej rozgrywkę. Ostatnio programiści z Naughty Dog na łamach serwisu Game Informer zamieścili dość ciekawy screenshot 3D (do jego uruchomienia potrzebny jest QuickTime 7), dzięki któremu można zobaczyć, jak aktualnie prezentuje się gra Uncharted: Drake's Fortune. Trzeba przyznać, że w porównaniu z trailerem, który został zaprezentowany na ostatnich targach E3 oraz niedawno opublikowanymi zrzutami ekranowymi z gry wygląda ona zdecydowanie gorzej, choć zapewne jest to też wina statycznej grafiki. Widać też kilka zmian, chociażby w wyglądzie głównego bohatera, który z nastolatka przerodził się w prawdziwego poszukiwacza przygód.

Więcej informacji na temat gry Uncharted: Drake's Fortune można znaleźć na łamach naszego serwisu. Zapraszam również do zapoznania się z filmikiem prezentującym rozgrywkę tej produkcji.