Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2008, 09:16

Premiery gier w Polsce (24 - 30 marca 2008)

Zgodnie z zapoczątkowaną tydzień temu tradycją, prezentujemy Wam kolejne informacje dotyczące premier gier w Polsce. W drugim odcinku naszego nowego cyklu podsumujemy okres od 24 do 30 marca bieżącego roku.

Zgodnie z zapoczątkowaną tydzień temu tradycją, prezentujemy Wam kolejne informacje dotyczące premier gier w Polsce. W drugim odcinku naszego nowego cyklu podsumujemy okres od 24 do 30 marca bieżącego roku.

Po świętach wielkanocnych rodzimi dystrybutorzy postanowili zrekompensować nam słaby (pod względem nowości rzecz jasna) ubiegły tydzień i wrzucili do sklepów sporo premierowych tytułów. Przodowała tu zwłaszcza firma CD Projekt, która przygotowała bogatą ofertę dla użytkowników konsol. Na rynku pojawiły się również spóźnialskie gry, co powinno ucieszyć przede wszystkim fanów Sama i Maksa. Data premiery zestawu z przygodami sympatycznych detektywów była w ostatnich tygodniach często przekładana, ale warszawskiemu wydawcy udało się wreszcie opublikować ten produkt.

Oto pełna lista nowych tytułów, które pojawiły się ostatnio w sklepach:

PC

Nintendo DS

PlayStation 2

Premiery gier w Polsce (24 - 30 marca 2008) - ilustracja #1
Premiery gier w Polsce (24 - 30 marca 2008) - ilustracja #2

PlayStation 3

PlayStation Portable

Xbox 360

W mijającym tygodniu polscy dystrybutorzy oszczędzili nam informacji na temat opóźnień. Co prawda firma CD Projekt opublikowała w Internecie wiadomość o przesunięciu premiery gry The Club (PC), ale tak naprawdę wiedzieliśmy o tym wcześniej. Produkt studia Bizzare Creations trafi do sklepów 3 kwietnia.

Pewna jest również data premiery polskiej edycji gry Assasin’s Creed, która jest oczekiwana przez licznych w naszym kraju posiadaczy pecetów. Z informacji uzyskanych od firmy Cenega Poland wynika, że przygody Altaira będzie można kupić w piątek, 18 kwietnia.

W tym tygodniu to już wszystko. Na kolejny odcinek naszego cyklu zapraszamy Was za tydzień.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry