Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 marca 2008

Poradnik: Death to Spies

Redakcja GRYOnline.pl, 31 marca 2008, 18:34

„Witam w poradniku do gry Death to Spies. Niniejsza solucja służy jako dokładny opis przejścia każdej z dziesięciu misji głównych oraz pierwszego zadania szkoleniowego. Tekst powstał na podstawie zadań odbywanych na normalnym poziomie trudności."

Ciąg dalszy "wojny" o przejęcie Take-Two przez EA

Jiker, 31 marca 2008, 13:50

Electronic Arts nie ustaje w walce o wykupienie firmy wydawniczej Take-Two. Świadczą o tym zmiany wprowadzone do oficjalnej oferty zakupu, złożonej oryginalnie 12 marca bezpośrednio na ręce akcjonariuszy wydawcy gier z cyklu GTA.

Debiut sklepu z produktami sygnowanymi nazwiskiem Indiany Jonesa już jutro

Jiker, 31 marca 2008, 12:16

Premiera najnowszego filmu o słynnym Indiana Jonesie już za półtora miesiąca. Jak wszyscy dobrze wiemy, zostanie ona wsparta premierami dwóch nowych gier przedstawiających znane, jak i zupełnie nowe przygody najsłynniejszego archeologa świata – LEGO Indiana Jones: The Video Game oraz Indiana Jones 2009 (tytuł roboczy). Na fanów czeka jeszcze jedna interesująca niespodzianka.

Jutro nastąpi przerwa w funkcjonowaniu Xbox Live
Jutro nastąpi przerwa w funkcjonowaniu Xbox Live

Misiek, 31 marca 2008, 12:12

Microsoft poinformował, że 1 kwietnia nastąpi przerwa w funkcjonowaniu serwisu Xbox Live. Ma ona potrwać około 3 godziny, a rozpocznie się o 10:00 naszego czasu. Czyżby firma szykowała dla nas jakieś niespodzianki?

Plebiscyt Gra Roku 2007 - ostatni dzień głosowania
Plebiscyt Gra Roku 2007 - ostatni dzień głosowania

Michał Bobrowski, 31 marca 2008, 12:05

Jeszcze tylko dzisiaj możecie oddać swój głos w Plebiscycie GRA ROKU 2007. Wyniki zostaną ogłoszone już w najbliższy piątek - 4 kwietnia 2008! W tym dniu ogłosimy również do kogo trafi ufundowany przez firmę Electronic Arts Polska Zestawu Marzeń Gracza!

Licencja MotoGP na 5 najbliższych lat w rękach Capcomu
Licencja MotoGP na 5 najbliższych lat w rękach Capcomu

Misiek, 31 marca 2008, 11:49

Koncern Capcom potwierdził, że na 5 najbliższych lat zabezpieczył prawa do licencji na MotoGP (World’s premier motorcycling championship). Dzięki temu kolejne gry z tego cyklu będą celowały we wszystkie liczące się na rynku platformy.

nVidii spore problemy z Vistą

Jiker, 31 marca 2008, 11:23

Problemy nVidii dotyczące przystosowania jej produktów do środowiska Windowsa Visty są powszechnie znane. Świadczy o nich chociażby fakt opóźniania premiery kolejnych sterowników do najnowszych kart graficznych. Do tej pory nie była jednak znana skala tego zjawiska. Sytuacja uległa zmianie przed kilkoma dniami.

Nieoficjalna lista Achievementów GTA IV trafiła do sieci

Jiker, 31 marca 2008, 11:03

Światowa premiera Grand Theft Auto IV – bezsprzecznie najbardziej oczekiwanej pozycji bieżącego roku – już 29 kwietnia. Najnowsza produkcja Rockstar Games ukaże się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, jednakże tylko ci pierwsi będą mogli zwiększyć swoje konto punktowe GamerScore poprzez zdobycie kilkudziesięciu Achievementów.

Ekranizacja Gears of War jednak ujrzy światło dzienne

Virion, 31 marca 2008, 10:17

A jednak się kręci…Tak w skrócie można powiedzieć o filmie, który ma powstać na podstawie jednej z popularniejszych gier ostatnich lat, czyli Gears of War.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (31 marca 2008)

Jiker, 31 marca 2008, 10:00

Gry z Commodore w ofercie Virtual Console, nowy zwiastun Conspiracies II, roczny raport finansowy Playlogic, plotki o europejskiej dacie premiery Dual Shocka 3 – w ubiegły weekend nie rozpieszczono nas sporą liczbą informacji. Zdołaliśmy jednak zebrać kilka dosyć interesujących. Przed Wami poniedziałkowe „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Zapraszamy do lektury.

Open beta Warhammer Online na początku lata

Jiker, 31 marca 2008, 09:00

Temat MMOcRPG o tytule Warhammer Online: Age of Reckoning przewija się na naszych łamach coraz częściej. W ciągu ostatnich kilku dni poinformowaliśmy Was m.in. o opóźnieniu premiery i ujawnieniu zestawu kolekcjonerskiego. Dzisiaj z kolei możemy przekazać potwierdzić oficjalnie, iż otwarte beta-testy gry rozpoczną się już niedługo.

Nowy Ghost Recon na horyzoncie
Nowy Ghost Recon na horyzoncie

Jiker, 31 marca 2008, 08:24

Oficjalny serwis francuskiej firmy UbiSoft poświęcony grom z cyklu Ghost Recon od kilkudziesięciu godzin wita graczy dosyć oryginalną zapowiedzią stworzoną w technologii flash. Póki co nie wiemy jakiemu dokładnie tytułowi jest ona poświęcona, niemniej jednak chodzi tu najpewniej o kolejną pozycję z cyklu Ghost Recon.